International Trilingual School of Warsaw

Czy to Twoja firma?

International Trilingual School of Warsaw praca

Warszawa

W sercu Warszawy, w 2001 roku, rozpoczęła swoją działalność International Trilingual School of Warsaw – miejsce, gdzie edukacja przekracza granice języków i kultur. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się wiodącą międzynarodową placówką edukacyjną, która z pasją kształci młode umysły w żłobku, przedszkolu oraz szkole podstawowej.

Nasza oferta edukacyjna to unikatowe połączenie trzech języków – angielskiego, francuskiego i polskiego, które otwierają przed naszymi uczniami drzwi do globalnego świata. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę CLIL, co oznacza, że treści nauczania integrują w sobie język i przedmioty, zapewniając uczniom kompleksowe i praktyczne wykształcenie. Nasz program edukacyjny czerpie z najlepszych praktyk międzynarodowych systemów nauczania, takich jak American Common Core, British National Curriculum, French National Curriculum, Finnish National Curriculum, IB standards oraz Polish National Curriculum. To pozwala nam na stworzenie wyjątkowo bogatego i elastycznego środowiska edukacyjnego.

W International Trilingual School of Warsaw wierzymy, że każdy uczeń jest wyjątkowy. Dlatego nasze nauczanie jest zindywidualizowane, dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Nasza międzynarodowa kadra dydaktyczna, reprezentująca blisko 20 różnych krajów, przekazuje wiedzę z głębokim zrozumieniem różnorodności kulturowej, co wzbogaca doświadczenie edukacyjne naszych uczniów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej społeczności – uczniowie i ich rodzice pochodzą z 29 krajów, co tworzy w szkole atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku i zrozumienia. To właśnie ta różnorodność jest naszym największym atutem i źródłem nieustającej inspiracji.

Nasze podejście do nauczania jest innowacyjne – posiadamy wewnętrzny system doskonalenia nauczycieli, który zapewnia, że nasza kadra jest zawsze na bieżąco z najnowszymi metodami dydaktycznymi. To połączenie innowacji i tradycji sprawia, że jesteśmy liderem w dziedzinie edukacji międzynarodowej.

W International Trilingual School of Warsaw każdy dzień to podróż pełna odkryć. Zapraszamy do wspólnego kształtowania przyszłości, gdzie każdy uczeń ma szansę rozwinąć skrzydła i stać się obywatelem świata, gotowym na wyzwania XXI wieku.

International Trilingual School of Warsaw najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy International Trilingual School of Warsaw

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca International Trilingual School of Warsaw

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa International Trilingual School of Warsaw

Siedziba główna w Warszawie ul. Karowa

Oddział w Warszawie ul. Jana Styki

Oddział w Krakowie

Oddział w Warszawie ul. Królowej Aldony

Oddział w Warszawie ul. Alfreda Nobla

International Trilingual School of Warsaw poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca International Trilingual School of Warsaw - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej poszukiwany

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 7 000-8 000 zł / mies.
    • Szkoła Podstawowa zlokalizowana na Pradze Południe w Warszawie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

      Zakres obowiązków

      • praca jako nauczyciel wychowawca
      • uczestniczenie w przygotowaniu autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1-3
      • przygotowanie indywidualnych ewaluacji postępów dziecka
      • współpraca z 2 pozostałymi wychowawcami grupy
      • udział w tygodniowych i miesięcznych radach zespołu

      Wymagania

      • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela w klasach 1-3 w szkole podstawowej lub zerówce przedszkolnej
      • profilowego wykształcenia
      • umiejętności pracy w zespole

      Oferujemy

      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych,
      • pracę w międzynarodowym zespole, umowę o pracę
      • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia (7000-8000 brutto)
      • dla osób spoza Warszawy możliwość zamieszkania (pakiet relokacyjny)
  • Nauczyciel międzynarodowego żłobka

    • Warszawa
    • Od nowego roku poszukujemy nauczycieli do naszego oddziału żłobka i przedszkola w centrum Warszawy.

      • wychowawstwo grupy
      • prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć
      • ewaluacja uczniów
      • współpraca z pozostałymi nauczycielam
      • organizacja ważnych wydarzeń grupy
      • prowadzenie dziennika lekcyjnego
      • współpraca z Rodzicami
      • udział w spotkaniach zespołu

      Wymagania

      • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (potrzebny do komunikacji, nie do nauczania)
      • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
      • profilowego wykształcenia (edukacja przedszkolna, opiekun dziecięcy)

      Oferujemy

      • oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • pracę w międzynarodowym zespole
      • umowę o pracę i wynagrodzenie w widełkach (5500-7500 pln brutto) w zależności od doświadczenia
      • dla osób spoza Warszawy możliwość zakwaterowania

Pracodawcy w Warszawie