Czy to Twoja firma?

Kanus sp. z o.o. praca

Zielona Góra

Jesteśmy Kanus Sp. z o.o., dumną firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, która z pasją podchodzi do każdego projektu w sektorze przemysłowym i rolniczym. Nasza specjalność to realizacja inwestycji, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, innowacjach i zaangażowaniu. Zaczynaliśmy jako zespół ambitnych profesjonalistów, a dziś jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych, którzy każdego dnia wnoszą swoje umiejętności i wiedzę w tworzenie solidnych i trwałych konstrukcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług budowlanych i projektowych. Specjalizujemy się w budowie hal przemysłowych o różnorodnych rozpiętościach, gabarytach i układach konstrukcyjnych. Dostarczamy i montujemy elementy konstrukcji nośnej, obudowy ścian i dachu, a także zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi. Wznosimy silosy na kiszonkę, budujemy obiekty rolnicze, magazyny zbóż i maszyn rolniczych, a także zajmujemy się wykonawstwem zbiorników i ich modernizacją.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale codzienna praktyka. Stosujemy nowoczesne technologie, takie jak użycie włókien syntetycznych w posadzkach przemysłowych, co pozwala na zwiększenie wytrzymałości i trwałości, jednocześnie redukując eksploatację materiałów konstrukcyjnych.

Bezpieczeństwo i jakość naszych prac potwierdza posiadanie certyfikatu do wykonywania spawów folii PEHD. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że każdy projekt jest realizowany z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasza przewaga konkurencyjna to wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz optymalizacja inwestycji pod kątem ceny, materiału i rodzaju konstrukcji. Posiadamy własne brygady budowlane i zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na dopracowanie harmonogramu prac i oferowanie konkurencyjnych cen bez utraty jakości.

W Kanus Sp. z o.o. wiemy, że za sukcesem stoją ludzie - dlatego zawsze poszukujemy nowych talentów, którzy pomogą nam rozwijać naszą firmę i realizować kolejne ambitne projekty. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu.

Kanus Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kanus Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kanus Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn budowlanych / drogowych

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Brukarz

    • Głogów
    Dodana
  • Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

    Helper Sp. z o.o.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana

Mapa Kanus Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kanus Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Katowice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kanus Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany / Pomocnik / Os. do przyuczenia

    • Gorzów Wielkopolski
    • pełny etat
    • Firma budowlana Kanus Sp. z o.o., zatrudni:

      • cieśli szalunkowych
      • zbrojarzy
      • murarzy
      • pracowników ogólnobudowlanych
      • pomocników
      • osoby do przyuczenia

      Zakres obowiązków

      Roboty ogólnobudowlane

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

      Mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      - bezpłatne szkolenie stanowiskowe

      - atrakcyjne wynagrodzenie,

      - wyżywienie,

      - bezpłatne zakwaterowanie,

      - bezpłatny transport

Pracodawcy w Zielonej Górze