PHU Dariusz Siemieniewski

Czy to Twoja firma?

PHU Dariusz Siemieniewski praca

Somianka

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną. Usługi przez nas świadczone są dostosowywane do obecnych wymogów rynku, aby zapewnić naszym Klientom ich jakość. Jeśli poszukują Państwo najlepszej spedycji międzynarodowej i transportu, warto postawić na naszą firmę. Dobrą organizacją, rzetelnością i partnerstwem, zbudowaliśmy zaufanie Klientów i osiągnęliśmy renomę jako przewoźnik specjalizujący się w spedycji międzynarodowej.

Oferujemy Państwu transport po drogach całej Europy oraz organizacje transportu całopojazdowego i częsciowego, transport drogowy krajowy i międzynarodowy, przewóz towarów niebezpiecznych (ADR), przewóz towarów podlegające SENT, śledzenie przesyłek GPS.

PHU Dariusz Siemieniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Somianka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PHU Dariusz Siemieniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Dariusz Siemieniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU Dariusz Siemieniewski

Siedziba główna

Praca PHU Dariusz Siemieniewski - oferty archiwalne

  • Zatrudnię kierowcę C+E w transporcie międzynarodowym

    • Wyszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Kierowca w transporcie międzynarodowym, C+E,

      Zakres obowiązków

      • Kursy na trasie Polska - Francja - Polska,
      • Możliwe kabotaże i częściówki.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat C+E,
      • Mile widziane ADR.

      Oferujemy

      • Pojazdy euro 6,
      • System pracy do umówienia,
      • Auto przypisane do kierowcy, bez przepinania naczep. Firanka lub możliwa chłodnia,
      • Zatrudnienie umowa o prace, zgodnie z pakietem mobilnosci.

Pracodawcy w Somiance