Czy to Twoja firma?

NORDMEDIC ŚLĄSK sp. z o.o. praca

Piekary Śląskie

Jesteśmy NORDMEDIC ŚLĄSK - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rehabilitacji. Nasza historia zaczęła się w 2021 roku w Piekarach Śląskich, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy się misji zapewnienia profesjonalnej, długofalowej opieki medycznej i pielęgniarskiej. Jesteśmy dumni, że możemy służyć pomocą naszym pacjentom, oferując im kompleksowe usługi rehabilitacyjne, które przekładają się na ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Specjalizujemy się w rehabilitacji zrobotyzowanej, domowej i ambulatoryjnej, a także w telerehabilitacji, co pozwala nam dotrzeć do pacjentów w różnych regionach Polski, w tym na Pomorzu, Śląsku i Podkarpaciu. Nasze usługi obejmują kinezyterapię, masaż, elektrolecznictwo oraz laseroterapię. Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz połączenie doświadczenia naszych specjalistów z innowacyjnymi technologiami to klucz do sukcesu w rehabilitacji.

Nasz zespół składa się głównie z wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy stanowią aż 92,9% naszych pracowników. To dzięki ich wiedzy i umiejętnościom możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. W Nordmedic łączymy tradycyjne metody leczenia z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość, co pozwala nam wyznaczać nowe standardy w rehabilitacji.

Nasze Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Gdyni to miejsce, gdzie najnowocześniejsze roboty przywracające funkcje ruchu spotykają się z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną i szybką pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

W Nordmedic wierzymy, że zaawansowana technologia i profesjonalizm mogą iść w parze z ciepłem i empatią. Każdego dnia pracujemy na to, aby nasza Ścieżka Rehabilitacji Funkcjonalnej była synonimem najwyższej jakości usług, które przynoszą realną poprawę w życiu naszych pacjentów.

Zapraszamy do Nordmedic Śląsk, gdzie doświadczenie spotyka innowację, a troska o pacjenta jest naszym priorytetem. Razem możemy więcej. Razem możemy lepiej. Razem na drodze do zdrowia.

NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Słupsk
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Chorzów
  7. Kluczbork
  8. Łaziska Górne
  9. Rybnik
  10. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NORDMEDIC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      realizacja cyklu terapeutycznego u pacjenta, prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując sie ich dobrem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia, średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: fizjoterapia
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: wymagany numer prawa wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 9 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miejsce wykonywania pracy Żywiec i okolice
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich