Czy to Twoja firma?

Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. praca

Zielona Góra

Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. w Zielonej Górze, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje lekarza weterynarii do pracy z małymi zwierzętami na pełny etap.

Obecnie zespół stanowią trzy lekarki weterynarii oraz zootechniczka. Dysponujemy dwoma salami operacyjnymi, sprzętem do diagnostyki RTG, USG, ERG, EKG, badań krwi Idexx. Zajmujemy się - okulistyką, chirurigią, kardiologią, nefrologią, dermatologią.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- stałość zatrudnienia

- dofinansowanie szkoleń

- zarobki proporjonalne do doświadczenia

- dobrą atmosferę pracy

- poszanowanie indywidualności

- wsparcie w rozwoju

- przeszkolenie wstępne

Poszukujemy osoby:

-  kreatywnej, nie bojącej się wyzwań i trudnych przypadków

-  początkującej lub z doświadczeniem w pracy

-  o ugruntowanych zainteresowaniach lub poszukującej swojej pasji     zawodowej / stażysty

- empatycznej, kochającej zwierzęta

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres : lub telefoniczny pod numerem .

Czekamy na kontakt od Ciebie:)

Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Weterynarz Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c.

Mapa Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Zielona Góra
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. - oferty archiwalne

  • Poszukiwany lekarz weterynarii

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Przychodnia weterynaryjna GreenVet s.c. w Zielonej Górze, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje lekarza weterynarii do pracy z małymi zwierzętami na pełny etap.

      Zakres obowiązków

      Zależny od doświadczenia.

      Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy bądź pracy zgodnie z zainteresowaniami.

      Wymagania

      - kreatywnej, nie bojącej się wyzwań i trudnych przypadków

      - początkującej lub z doświadczeniem w pracy

      - o ugruntowanych zainteresowaniach lub poszukującej swojej pasji zawodowej / stażysty

      Oferujemy

      Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres : przychodnia@greenvet.zgora.pl lub telefoniczny pod numerem 733693344.

Pracodawcy w Zielonej Górze