FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków

Sklep internetowy Fivesport.pl założony w 2014 roku jest własnością firmy Fivesport sp. z o. o. działającej w branży artykułów sportowych, turystycznych, dziecięcych. Posiadamy obszerną ofertę asortymentu sportowego, począwszy od sportów drużynowych, wodnych, zimowych, fitness, przez produkty turystyczne, rowerowe, motoryzacyjne, po odzież i obuwie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem 4 marek na rynku polskim: Abbey, Avento, Nijdam, Waimea. Ponadto w ofercie mamy wiele produktów znanych marek.

FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. e-commerce

    Martes Sport Sp. z o. o.
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy

Mapa FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Niepołomice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FIVESPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży internetowej - Marketplace, Allegro - Kraków

    • Kraków
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 700-7 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby do pracy biurowej - na stanowisko specjalista ds. sprzedaży internetowej.

      Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie tworzenie opisów i parametrów produktów, zwiększenie asortymentu o bestsellerowe produkty oraz integracja z zewnętrznymi systemami marketplace.

      W wiadomości zwrotnej prosimy:

      • odpowiedzieć na zadania

      • podanie daty z możliwością przyjścia na rozmowę do naszej firmy

      W przypadku pozytywnego przejścia rekrutacji podpisujemy umowę i działamy :)

      Zakres obowiązków

      Do dodatkowych obowiązków należy:

      • sprawna i profesjonalna obsługa klientów - szybki kontakt telefoniczny, mailowy (m. in. odpowiadanie na każde pytania klientów, pomoc w rozwiązywaniu sytuacji, łagodzenie sprawy przy trudnych klientach)

      • doradztwo i sprzedaż hurtowa produktów z oferty (wycena większych zapytań od klientów, wysyłanie ofert hurtowych, kontakt z obecnymi hurtownikami, newsletter)

      • kompleksowa realizacja obsługi zamówień w przypadku zastępstwa (sprawdzanie poprawności danych, drukowanie potwierdzeń sprzedaży, paragonów, faktur, listów przewozowych, realizacja w terminie, obsługa zwrotów i reklamacji)

      • w krytycznej sytuacji - pomoc przy wyszukiwaniu oraz pakowaniu produktów do zamówień (jeśli faktycznie zaistnieje taka konieczność z powodu nagłych urlopów / L4)

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży internetowej (najlepiej w tym samym asortymencie)

      • biegła znajomość panelu administracyjnego Idosell - IAI

      • dobra znajomość programu księgowego CDN Comarch Optima

      • znajomość portali sprzedażowych i marketplace (allegro, empik, amazon, inne)

      • umiejętność dobrej organizacji pracy

      • dokładność, odpowiedzialność, sumienność

      • zorientowanie na wysoki poziom obsługi zamówień

      • zdolność do szybkiego reagowania i podejmowania decyzji

      Zadania - powiedz coś o sobie i odpowiedz na nasze pytania:

      • napisz, jakie już masz doświadczenie w sprzedaży internetowej

      • w którym dziale asortymentowym związanym z naszą firmą czujesz się najlepiej ?

      • znajdź przykład dwóch produktów z prawidłową nazwą tytułu i uzasadnij, czemu tak sądzisz

      • wskaż jeden z najlepszych opisów produktów (marka: Avento, Abbey, Starling, Waimea) oraz uzasadnij, czemu tak sądzisz

      Oferujemy

      • praca w biurze na: ul. Glinik 193, 31-990 Kraków (Nowa Huta)

      • link do google maps: g.page/FIVESPORT?share

      • umowa o pracę - zaczynamy od umowy na okres próbny (max. do 3 miesięcy)

      • dodatkowa premia za efektywność pracy

      • stały czas pracy: 8:30 - 16:30 (w pon. od 8:00 , w pt. do 16:00)

      • dyspozycyjność pracy w sobotę (głównie w miesiącu grudniu)

Pracodawcy w Krakowie