Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 28 Fantazja praca

Wrocław
RP II 411-320/07
Przedszkole Nr 28 Fantazja najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Nr 28 Fantazja

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 28 Fantazja

Mapa Przedszkole Nr 28 Fantazja

Siedziba główna

Przedszkole Nr 28 Fantazja poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Nr 28 Fantazja - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Przedszkole Nr 28 Fantazja
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc nauczyciela w codziennej pracy z dziećmi. Wspieranie i pomoc dzieciom w czynnosciach higienicznych. Dbanie o porządek i czystość w sali.
      Miejsce pracy: ul. Orla 5, 53-143 Wrocław
      Umowa o pracę na czas okreslonhy tj 01.02.2023 do 31.08.2023
      Praca w godzinach od 8.00-16.00
      Kontakt : Dagmara.Babczynska@wroclawskaedukacja.pl lub: 728507059
      Sala C

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: punktualność, kreatywność, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacuyjne punktualność, kreatywność Mile widziane doświadczenie medyczne oraz książeczka sanitarno - epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do 3500
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wrocław

      Pomoc nauczycielowi w codziennej opiece nad dzieckiem w wieku przedszkolnym.
      Praca na czas określony: 1. 05. 2022-31. 07. 2022
      Godziny pracy 8:00 - 16:00
      Kontakt z pracodawcą: sekretariat.p028@wroclawskaedukacja.pl lub 728507059

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, jęz. polski komunikatywny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN
  • Woźna

    • 2 800 zł / mies.
    • Wrocław

      Pracownik ma w zakresie obowiązków sprzątanie sal oraz wyznaczonych pomieszczeń. Wydawanie posiłków dzieciom w salach.
      Praca na czas określony: 1. 09. 2021-31. 08. 2022
      Godziny pracy 7:00 - 17:00
      kontakt z pracodawcą: 728507059

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu