Czy to Twoja firma?

DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE praca

Rybnik

Od momentu naszego debiutu na rynku w 1998 roku, DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE nieustannie ewoluuje, dostarczając innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla średnich przedsiębiorstw. Z Rybnika, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba, rozszerzamy możliwości komunikacyjne firm, tworząc dla nich solidne fundamenty w postaci zaawansowanych sieci telekomunikacyjnych.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, począwszy od instalacji central telefonicznych renomowanych marek takich jak Panasonic i Alcatel, przez montaż urządzeń zwielokratniających PCM, zestawianie torów dla transmisji modemowych, aż po projektowanie, wykonanie i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych. Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia w zakresie wdrażania rozwiązań serwerowych opartych na systemach operacyjnych Windows oraz Linux, realizacji łączy internetowych oraz zestawiania połączeń VPN.

Jesteśmy świadomi, że dynamiczny rozwój technologii wymaga od nas ciągłego doskonalenia i poszerzania naszych kompetencji. Dlatego też oferujemy nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, w tym VoIP, nagrywanie połączeń, sieciowanie jednostek wielooddziałowych, a także instalację urządzeń zabezpieczających sieci komputerowe i realizowanie telewizji przemysłowej. Nasze usługi uzupełnia sprzedaż oprogramowania i sprzętu biurowego, co pozwala na kompleksową obsługę potrzeb naszych klientów.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty Microsoft, Alcatel&Lucent, HPE, Microtik, Slican. Współpracujemy z czołowymi firmami dystrybucyjnymi w Polsce, co pozwala nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Nasza historia obfituje w ciągły rozwój i adaptację do zmieniającego się rynku. Po roku 2001, zwiększając zatrudnienie młodych inżynierów, pokazaliśmy nasze zaangażowanie w innowacyjność i świeże spojrzenie na technologie. Choć nie znamy dokładnych liczb, to wiemy, że nasz zespół rośnie w siłę, a nasze usługi stają się coraz bardziej specjalistyczne.

W DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE, każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim niezawodne rozwiązania, które wspierają ich biznes i pozwalają na bezproblemową komunikację. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

Praca alert - powiadomienia

Praca DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. utrzymywania sieci

    DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji teletechnicznych, komputerowych, CCTV, konfiguracja usług telefonii VoIP, TDM, obsługa systemów telekomunikacyjnych, obsługa i konfiguracja podstawowych usług routingu, prowadzenie dokumentacji technicznej. Wynagrodzenie miesięczne plus prowizja. Kontakt telefoniczny z pracodawcą oraz e-mailowy: praca@fonet.com.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju sieci informatycznych

    • Rybnik

      Konfiguracja routerów i przełączników, wdrażanie i serwis systemów łączności telefonicznej, instalacja systemów Windows, diagnostyka i konfiguracji stanowisk użytkowników, uruchamianie infrastruktur serwerowych wysokiej dostępności, wsparcie dla informatyków klientów w zakresie bieżących problemów technicznych, realizacja instalacji sieci strukturalnych, prowadzenie dokumentacji technicznej, znajomość systemów Linux oraz Windows Server, znajomość urządzeń (Mikrotik, Fortinet, Alcatel, Cisco). Wynagrodzenie miesięczne plus prowizja. Kontakt telefoniczny z pracodawcą oraz e-mailowy: praca@fonet.com.pl

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Rybniku