Czy to Twoja firma?

LINTER ENERGIA sp. z o.o. praca

Rzeszów
LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna prawo i administracja państwowa

Oferty pracy LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektromonter / elektryk

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Modernizacja sieci oświetlenia ulicznego, konserwacje oświetlenia, przeglądy i naprawy.
      Praca na terenie województwa podkarpackiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV)
      • Inne wymagania: Mile widziany ukończony kurs PPN i doświadczenie zawodowe w zakresie prac eksploatacyjnych i naprawczych na liniach, stacjach i urządzeniach energetycznych oraz uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie