Czy to Twoja firma?

KPS FOOD PIONKI sp. z o.o. praca

Pionki

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się jednym z wiodących producentów żywności w Polsce. Nasza historia zaczęła się w 2000 roku w Pionkach, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. W KPS Food Sp. z o.o. codziennie dajemy z siebie wszystko, aby dostarczać na Wasze stoły produkty, które są synonimem bezpieczeństwa, jakości, zdrowia, zaufania, profesjonalizmu i rozwoju.

Specjalizujemy się w produkcji sous-vide, czyli technice gotowania w niskiej temperaturze, która pozwala zachować wyjątkowy smak i wartości odżywcze naszych mięs - drobiowych, wieprzowych i wołowych. Nasze asortymenty mrożone, chłodzone, sterylizowane i pasteryzowane to wynik pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy etap produkcji. Jesteśmy dumni, że możemy być autoryzowanym partnerem dla globalnych graczy rynkowych, co potwierdzają wymagające systemy audytowe certyfikujące nasze procesy i produkty.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Posiadamy certyfikaty Genesis GAP, BRC grade A, standard YUM!, Better Chicken Commitment, które są świadectwem naszego zaangażowania w dobrowstan zwierząt i najwyższe standardy produkcji. Z dumą możemy powiedzieć, że większość naszych produktów trafia do konsumentów poza granicami Polski, co świadczy o międzynarodowym uznaniu naszej marki.

Zespół KPS Food liczy od 501 do 1000 pracowników - to oni są sercem naszej firmy. Każdego dnia, dzięki ich profesjonalizmowi i oddaniu, tworzymy produkty, które zdobywają zaufanie klientów w Polsce i na całym świecie.

Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania smaków i tradycji, które są odzwierciedleniem naszej pasji do żywności. Razem z nami cieszcie się zdrowymi i bezpiecznymi produktami, które są wynikiem naszej ciągłej chęci rozwoju i innowacji.

KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Pionki
  4. Lublin
  5. Ostroleka
  6. Konskie
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KPS FOOD PIONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • 134 - pracownik produkcyjny - ua

    • Pionki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      produkowanie i zapakowanie wyrobów z mięsa typu convenience food(przetworzona żywność)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Ogólna sprawność fizyczna. W przypadku obcokrajowców komunikatywna znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pionki