Czy to Twoja firma?

SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ praca

Warszawa

W sercu Warszawy, w dzielnicy Praga-Południe, stoi nasz szpital - Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza. Jesteśmy dumni, że jako pierwsza placówka tego typu powstała w stolicy po II wojnie światowej, stanowimy ważny punkt na mapie opieki zdrowotnej dla najmłodszych pacjentów. Nasza historia zaczyna się w kwietniu 1959 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi dla pierwszych małych pacjentów, w budynku zaprojektowanym przez wybitnego hiszpańskiego architekta Manuela Sancheza Arcasa.

Nasze usługi medyczne obejmują hospitalizację z 255 łóżkami etatowymi, leczenie w 15 poradniach specjalistycznych oraz szybką pomoc w 5-łóżkowym Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR). Dzięki naszym jednostkom diagnostycznym, blokowi operacyjnemu, aptece zakładowej oraz centralnej sterylizacji, zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Jesteśmy instytucją, która nieustannie dąży do doskonałości. Od 2006 roku posiadamy certyfikat ISO 9001, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z bogatej historii i doświadczenia, ale także z zaangażowania w innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych metod leczenia.

Jako szpital z tradycjami, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych małych pacjentów. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy z empatią i profesjonalizmem podchodzą do każdego przypadku. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni, powierzając nam najcenniejsze, co mają - zdrowie swoich dzieci.

Nasza misja i wartości, choć nie zostały tutaj sprecyzowane, są codziennie wyrażane przez nasze działania. Zapraszamy do naszej placówki, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a troska o najmłodszych jest naszym priorytetem. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie zdrowie dzieci jest w dobrych rękach.

SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa magazyn hr / kadry bankowość / finanse

Oferty pracy SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ

Praca alert - powiadomienia

Praca SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ

  • Starsza księgowa k/m

    SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ

Siedziba główna

SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Pruszków
  4. Bydgoszcz
  5. Kraków
  6. Nasielsk
  7. Nowy Dwór Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF.DR.MED.JANA BOGDANOWICZA SPZOZ - oferty archiwalne

  • Lekarz - psychiatra dziecięcy

    • Warszawa
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży
      - konsultacje pacjentów w oddziałach szpitalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Uprawnienia: Lekarz – prawo wykonywania zawodu
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (psychiatria dziecięca), pełne prawo wykonywania zawodu, co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży - konsultacje pacjentów w oddziałach szpitalnych *Praca w systemie zmianowym (równoważny czas pracy), dyżury do 12h na dobę w godzinach: 08:00-20:00. [Zgłoszenia: kadry@nieklanska.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • St. inspektor ds. infrastruktury i instalacji w dziale technicznym

    • Warszawa

      Utrzymywanie w ruchu ciągłym szpitala w zakresie infrastruktury i instalacji, przygotowywanie i nadzór nad realizacją robót konserwacyjnych i remontowych w zakresie infrastruktury i instalacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Budownictwo
      • Uprawnienia: Prawo budowlane, Zamówienia publiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe - techniczne w kierunku budownictwa lub pokrewne; umiejętności: znajomość prawa budowlanego i zamówień publicznych; 5 lat doświadczenia zawodowego; komunikatywna znajomość języka polskiego. Utrzymywanie w ruchu ciągłym szpitala w zakresie infrastruktury i instalacji, przygotowywanie i nadzór nad realizacją robót konserwacyjnych i remontowych w zakresie infrastruktury i instalacji. [Kontakt: e-mail: kadry@nieklanska.pl]

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy 5-20% wynagrodzenia zasadniczego.

Pracodawcy w Warszawie