Czy to Twoja firma?

ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL sp. z o.o. praca

Rzuchów

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumną częścią śląskiego krajobrazu przemysłowego. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to Śląska Kompania Przemysłowo-Handlowa "Stef-Pol" wkroczyła na rynek kamienia i kruszyw, przekształcając lokalne zasoby w produkty niezbędne dla rozwoju regionu i kraju. Z czasem, dzięki nieustannej pracy i zaangażowaniu, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować silną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Nasze działania skupiają się na eksploatacji hałd pogórniczych, z których pozyskujemy przepalony łupek, a także na produkcji wysokiej jakości kruszyw. To właśnie nasze kruszywa, wytwarzane z dbałością o każdy detal, stały się fundamentem dla wielu inwestycji budowlanych. Ponadto, oferujemy sprzedaż żużli pohutniczych z Huty Triniec oraz nieprzepalonej skały płonnej, co świadczy o naszej elastyczności i umiejętności dostosowania oferty do różnorodnych potrzeb rynku.

Jesteśmy dumni z faktu, że w 2011 roku nasz proces produkcji został objęty systemem Zakładowej Kontroli Produkcji według normy PN-EN 13242. To potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne normy branżowe. Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, a uzyskane certyfikaty są tego najlepszym dowodem.

Rozumiemy również znaczenie solidnego zaplecza finansowego, co potwierdza nasze dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. To wsparcie pozwoliło nam na dalszy rozwój i inwestycje, które przyczyniają się do wzmacniania naszej konkurencyjności na rynku.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale także usługi sprzętem ciężkim, które świadczymy z myślą o kompleksowej obsłudze naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że sukces w naszej branży to nie tylko sprzedaż, ale również umiejętność realizacji projektów od A do Z.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie tradycję, ale jednocześnie nieustannie patrzy w przyszłość. Nasze doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku to efekt ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania każdego członka naszego zespołu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat zaufali Śląskiej Kompanii Przemysłowo-Handlowej "Stef-Pol".

ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląska Kompania Przemysłowo-Handlowa "STEF-POL" Sp z o.o. Biuro Zarządu

Zakład Kruszyw Budowlanych

Praca ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA STEF-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze w kuchni restauracji pod nadzorem kucharza, dbanie o porządek w kuchni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w restauracji \"Gościniec Zodiac\" w godzinach 12.00 - 20.00 Wynagrodzenie do ustalenia bezpośre
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Rzuchów

      Sprzątanie restauracji, pomieszczeń biurowych i pokoi hotelowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: /h.

Pracodawcy w Rzuchowie