Czy to Twoja firma?

MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL praca

Goczałkowice-Zdrój
MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL

Praca alert - powiadomienia

Praca MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

    MICHALSKI KRYSTIAN Firma Handlowa AUTO-MOBIL
    • Kęty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dobór i sprzedaż części do samochodów motoryzacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie (mile widziane mechaniczne), doświadczenie zawodowe mile widziane, zainteresowanie motoryzacją

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju