Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Flota Logistic Bis sp. z o.o. Sp.k. praca

Goczałkowice-Zdrój

Od ponad dekady jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się Flota Logistic Bis – waszym zaufanym dostawcą najwyższej jakości olejów roślinnych. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w malowniczym Goczałkowicach-Zdroju, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą markę. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku dzięki nieustannej dbałości o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów, co jest odzwierciedleniem naszej filozofii pracy w zgodzie z naturą.

W naszej ofercie znajdziecie hurtową sprzedaż olejów rzepakowych, sojowych i słonecznikowych, zarówno surowych, jak i rafinowanych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, aby zapewnić wam produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Nasze oleje poddawane są rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje ich niezmienną czystość i świeżość.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego zaplecza logistycznego oraz własnego taboru pojazdów, co pozwala nam na kompleksową obsługę i dostarczanie produktów bezpośrednio do waszych drzwi. Nasz zakład konfekcjonowania oleju umożliwia nam dostosowanie kluczowych parametrów produktów do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na tworzenie spersonalizowanych rozwiązań.

Troszczymy się o środowisko naturalne i jesteśmy świadomi naszego wpływu na planetę, dlatego nasze działania są zawsze prowadzone z myślą o ekologii. Posiadamy stosowne certyfikaty, które potwierdzają wysokie standardy naszych produktów, co jest dla nas zarówno zobowiązaniem, jak i powodem do dumy.

W Flota Logistic Bis wiemy, że nasza siła tkwi w jakości i zaufaniu, które budujemy każdego dnia. Dziękujemy wam za lata współpracy i zapraszamy do dalszego wspólnego kształtowania przyszłości – przyszłości, która smakuje lepiej dzięki produktom najwyższej jakości.

Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Pszczyna
  3. Warszawa
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Bielsko-Biała
  6. Ustroń
  7. Opole
  8. Kraków
  9. Poznań
  10. Brzeszcze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - 1 zmiana - weekendy wolne

    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp. k.

      działa na rynku od 2004 roku, dostarczając najwyższej jakości produkty. Charakter naszej działalności to hurtowy handel olejami roślinnymi dla sektora spożywczego, paszowego oraz technicznego.

      Zaopatrujemy producentów żywności oraz zakłady produkcyjne o różnym profilu działalności, gdzie olej jest jednym z głównych komponentów używanych do produkcji danego wyrobu.

      Zakres obowiązków

      Stanowisko : Pracownik produkcji, wsparcie pracy magazynu :

      Produkcja :

      • Obsługa linii produkcyjnej – zapewnienie ciągłości produkcji, korygowanie ustawienia materiałów na taśmie
      • Obsługa pulpitów sterowniczych
      • Bieżąca kontrola jakości produktów

      Wsparcie magazynu :

      • Przyjmowanie towaru do magazynu
      • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętego towaru w magazynie
      • Wydawanie towaru
      • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentów magazynowych

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
      • Książeczka zdrowia mile widziana
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Odpowiedzialność za powierzone zadania
      • Samodzielność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Flota Logistic
      • atrakcyjny system wynagradzania
      • dodatek za pracę w nadgodzinach
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju