JANOSH Sp. z o.o. Sp. K.

JANOSH Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy JANOSH Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JANOSH Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JANOSH Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba główna

JANOSH Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - JANOSH Sp. z o.o. Sp. K.

Pełna nazwa
JANOSH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Dr. Andrzeja Mielęckiego 21 43-200 Pszczyna
NIP
6381819058
REGON
366030954
KRS
0000651380
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.12.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Bielsko-Biała
  5. Pszczyna
  6. Kraków
  7. Gliwice
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Mikołów
  10. Kalisz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JANOSH Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Automatyk

    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace na stanowisku automatyka

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

      praca na stanowisku montera - serwisanta urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

  • Elektryk

      praca na stanowiska elektryka

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1kV

      Oferujemy

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju