Czy to Twoja firma?

Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski praca

Bytom
Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski

Praca alert - powiadomienia

Praca Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski

  • Tokarz/frezer

    Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Ślusarz/spawacz

    • Bytom
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Prohamat Service Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Jacek Przybylski - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Bytom
    • Zakres obowiązków

      praca biurowa

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: komunikatywność, umiejętność obsługi komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 950 do 4 750 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7:00-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu