M Media Group

Nasza firma zajmuje się organizacją różnego rodzaju internetowych akcji promocyjnych, a także optymalizacją kampanii reklamowych i pozycjonowaniem stron internetowych.

M Media Group najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy M Media Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M Media Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M Media Group

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - M Media Group

Pełna nazwa
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "TEBEPROF" - TOMASZ BALEWSKI
ul. Ignacego Paderewskiego 3A 59-400 Jawor
NIP
8751180550
REGON
340342310
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
28.06.2011
Wykreślenie wpisu z rejestru
13.05.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.31.Z Tynkowanie
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.53.Z Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca M Media Group - oferty archiwalne

  • Rater / Optymalizator produktów i kampanii reklamowych - Praca zdalna

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zgłoszenia prosimy wysyłać na prywatny adres email:

      martyna.kowalewska96@gmail.com

      Szukamy:

      - Osoby pełnoletniej

      - Z dostępem do komputera (tablet lub komputer stacjonarny) z internetem

      - Z dostępem do urządzenia mobilnego (tablet lub smartfon) z internetem

      - Która potrafi obsługiwać pakiet MS Office - Word i Excel - oraz wysyłać i odbierać e-maile

      Najważniejsze to abyś rzetelnie podchodził/a do swojej pracy. Zależy nam na przemyślanych i jasno sformułowanych recenzji naszych kampanii.

      Nie musisz mieć doświadczenia w branży! Wystarczy, że chcesz zdobyć wiedzę, a my od podstaw wszystkiego Cię nauczymy.

      Zakres obowiązków

      • Codzienna analiza działających kampanii reklamowych (przy użyciu otrzymanych narzędzi)
      • Optymalizacja stron i reklam w celu zdobycia największej ilości klientów.
      • Oferowanie klientom dodatkowych usług naszej firmy.
      • Ocena działań konkurencji.

      Wymagania

      • Ukończone 18 lat
      • Chęć do nauki nowych rzeczy.

      Oferujemy

      • Niezbędne oprogramowanie specjalistyczne do analizy kampanii.
      • Po 3 miesiącach służbowy telefon.
      • Pakiet szkoleń i kursów.
      • Darmowy pakiet Medicover.

Pracodawcy w Warszawie