Czy to Twoja firma?

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA praca

Wrocław

Od ponad 150 lat jesteśmy dumnym strażnikiem wrocławskich wód. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji to nie tylko nasza nazwa, ale przede wszystkim nasza misja. Jesteśmy zespołem ponad 800 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by mieszkańcy Wrocławia mieli dostęp do czystej wody i nowoczesnych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami.

Nasza historia sięga 1871 roku, kiedy to po raz pierwszy wrocławskie wodociągi zaczęły dostarczać życiodajną wodę do domów mieszkańców. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, a od 1952 roku działamy pod obecną nazwą. Nasza sieć to ponad 3,5 tysiąca kilometrów, które dynamicznie się rozrastają, aby sprostać potrzebom rozwijającego się miasta.

Jesteśmy liderem w branży, a nasza pozycja na rynku jest efektem ciągłego dążenia do doskonałości. Nowoczesne technologie i sprzęt to fundamenty, na których opieramy nasze działania. Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, co potwierdza status GOLD w ramach Europejskiego Modelu Doskonałości EFQM oraz wyróżnienie „Zielona Karta Lidera Bezpiecznej Pracy 2020-2021”.

Nasze usługi to nie tylko pobór i dostarczanie wody, ale również kompleksowe zarządzanie odpadami. Odprowadzamy i oczyszczamy ścieki, dbamy o wody opadowe i roztopowe, a także zajmujemy się przetwarzaniem odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Wszystko to robimy z myślą o środowisku naturalnym i przyszłych pokoleniach.

Innowacja to słowo, które nas nie opuszcza. Nasze Centrum Nowych Technologii nieustannie pracuje nad projektami badawczymi, które wspierają produkcję wody i oczyszczanie ścieków. Dzięki temu blisko 60% energii wykorzystywanej w naszych procesach pochodzi z odzysku podczas oczyszczania ścieków.

Jesteśmy także twórcami Hydropolis – multimedialnego centrum wiedzy o wodzie, które edukuje i inspiruje. To miejsce, gdzie nauka spotyka się z zabawą, a my możemy dzielić się naszą pasją i wiedzą z mieszkańcami Wrocławia i gośćmi miasta.

Nasze wartości to przejrzystość i odpowiedzialność, co wyrażamy poprzez nasz Kodeks Etyczny. Działamy z szacunkiem do ludzi, środowiska i zasobów, które mamy w opiece. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość, którą wspólnie z Wami tworzymy. Razem dbamy o to, by Wrocław był miastem, gdzie życie płynie czystą wodą.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Monter sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w zakładzie eksploatacji sieci

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - rozpoznawanie i usuwanie awarii i zakłóceń w ciągłości dostawy wody i odbioru ścieków,
      - praca w wykopach.
      Miejsce pracy: ul. NA GROBLI 19, 50-421 WROCŁAW
      Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiace, kolejna na 1 rok -docelowo umowa na czas nieokreslony .
      Godziny pracy: 6.00-14.00, 14-22
      Kontakt z pracodawcą: ewelina.drabko@mpwik.wroc.pl

      Oferta w sali: D

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, prawo jazdy kategoria - B, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawdowe mile widziane doświadczenie przy budowie i eksploatacji sieci kanalizacyjnych gotowość i predyspozycje do pracy w terenie zdolności manualne , dyspozycyjność , umiejętnośc pracy w zespole , komuniktywność prawo jazdy kat. B dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu