Czy to Twoja firma?

BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE sp. z o.o. praca

Katowice

Od ponad trzech dekad BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE jest dumnie zakorzeniony w sercu Katowic, gdzie nasza pasja do technologii przekształca się w innowacyjne rozwiązania informatyczne. Od 1988 roku nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku i potrzeb naszych klientów.

Nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych, które wspierają zarówno przedsiębiorstwa, jak i jednostki administracji publicznej w ich codziennej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi są wyrazem głęboko zakorzenionych wartości takich jak uczciwość, pracowitość, zaangażowanie i innowacyjność. Wierzymy, że otwarta współpraca i wzajemny szacunek są kluczem do budowania trwałych relacji z naszymi partnerami.

Nasze oprogramowanie na indywidualne zamówienie jest tworzone z myślą o specyficznych potrzebach każdego klienta, a nasze doświadczenie i ekspertyza pozwalają nam na wdrażanie systemów, które z powodzeniem funkcjonują w wielu średnich i dużych instytucjach. Jesteśmy zespołem projektantów i programistów, którzy nie boją się wyzwań i zawsze są gotowi obserwować nowe trendy oraz rozwijać technologie i metody informatyczne.

Oferujemy również outsourcing w zakresie naliczania i przygotowywania wynagrodzeń, prowadzenia spraw kadrowych oraz księgowości, co pozwala naszym klientom skupić się na kluczowych aspektach ich działalności.

Nasze produkty są sprawdzone i niezawodne, a nasz zespół jest zawsze gotowy służyć pomocą i wsparciem. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, możemy oferować rozwiązania, które nie tylko odpowiadają aktualnym wymaganiom rynku, ale również wyznaczają nowe standardy w branży informatycznej.

W BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE wierzymy, że odpowiednie wynagrodzenie, brak dyskryminacji i możliwość rozwoju są fundamentem sukcesu każdej organizacji. Dlatego też kładziemy duży nacisk na rozwój naszych pracowników, co przekłada się na jakość i innowacyjność naszych usług.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość informatyzacji, która będzie służyła ludziom i wspierała rozwój biznesu.

BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tychy
  3. Bielsko-Biała
  4. Chorzów
  5. Zabrze

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BOMARK SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca w biurze

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymywanie czystości w biurze poprzez ścieranie kurzy, mycie podłóg, wymianę worków ze śmieciami, sprzątanie toalet.
      - Zlecenie wykonywane od poniedziałku do piątku przez 1 godzinę dziennie w godzinach popołudniowych w godzinach: 14:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Chęć do pracy, Dyspozycyjność, Sumienność
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 40 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwościa podpisania

Pracodawcy w Katowicach