CROVORG Material Handling Group

Czy to Twoja firma?

CROVORG Material Handling Group praca

Wolica

Nowa siedziba firmy usytuowana jest w Wolicy, w odległości ok. 7 km od granic Warszawy i 15 km od jej centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ekspresowej S8. W nowym obiekcie oprócz powierzchni biurowej znajduje się warsztat oraz magazyn części zamiennych.

Naszym celem jest być kluczowym partnerem w zakresie transportu wewnętrznego. Aby temu sprostać nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, zapewniając klientom najlepszy sprzęt do transportu wewnętrznego, jak również najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Konsekwencja w działaniu i dynamiczny rozwój firmy pociąga za sobą konieczność podejmowania nowych działań mających na celu zwiększanie efektywności działania naszych pionów operacyjnych i handlowych. Nowa siedziba w pełni pozwoli na realizację tych celów.

CROVORG Material Handling Group najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Wolica
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CROVORG Material Handling Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CROVORG Material Handling Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CROVORG Material Handling Group

Siedziba główna

Praca CROVORG Material Handling Group - oferty archiwalne

  • TECHNIK SERWISU

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Osoby zatrudnione na stanowisku Technika Serwisu będą odpowiedzialne za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych i baterii trakcyjnych u klienta.

      Zakres obowiązków

      • naprawa i konserwacja wózków widłowych,
      • specyfikacja i zamawianie części,
      • kontrola i odbiór UDT wózków widłowych.

      Wymagania

      • wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki,
      • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie,
      • co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
      • prawo jazdy kat. B,
      • umiejętność obsługi komputera,
      • solidność, rzetelność,
      • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • wysokie wynagrodzenie,
      • motywacyjny system wynagrodzeń,
      • umowę o pracę,
      • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
      • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne,
      • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę.
      • możliwość dofinasowania karty Multisport.

        Jeśli jesteś zainteresowny naszą ofertą, prześlij swoje CV, list motywacyjny oraz kopię uprawnień zawodowych na adres:

        al. Katowicka 11
        05-830 Nadarzyn k. Warszawy;

    Pracodawcy w Wolicy