Czy to Twoja firma?

CEMENERGY sp. z o.o. praca

Wrocław

Grupa Kapitałowa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule circular economy.

Podejmujemy każde wyzwanie mające na celu zabezpieczenie otoczenia przed pozornie nieuchronnym procesem zanieczyszczenia. W tym celu inicjujemy wszelkie znane próby przetwórstwa odpadów nieposiadających obecnie żadnego zastosowania.

CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Skarżysko-Kamienna
  5. Zabrze
  6. Ustroń

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CEMENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz mig

    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -spawanie elementów metalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
      • Inne wymagania: umowę o pracę na pełen etat, stabilne zatrudnienie w firmie, dużą samodzielność w działaniu, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik utrzymania ruchu

      -wykonywanie prac związanych z instalacją, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn, narzędzi i używanych systemów,
      -kontrola procesów użytkowania sprzętu,
      -utrzymanie prewencyjne maszyn i urządzeń,
      -współtworzenie planu napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
      -inicjowanie działań poprawy i optymalizacji procesu produkcyjnego,
      -prowadzenie dokumentacji techniczno-remontowej maszyn i urządzeń,
      -przygotowywanie protokołów i sprawozdań,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Uprawnienia spawalnicze, elektryczne mile widziane. Znajomość techniczna urządzeń i maszyn. Umiejętność pracy w zespole. Sprawna organizacja pracy pod presją czasu. umowę o pracę na pełen etat, stabilne zatrudnienie w firmie, dużą samodzielność w działaniu, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu