Czy to Twoja firma?

Trend Logistics Elźbieta Nowotnik praca

Radom

Trend Logistics

Trend Logistics Elźbieta Nowotnik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Radom
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Trend Logistics Elźbieta Nowotnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trend Logistics Elźbieta Nowotnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trend Logistics Elźbieta Nowotnik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Trend Logistics Elźbieta Nowotnik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Trend Logistics Elźbieta Nowotnik - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy C+E

    • 9 200-10 400 zł / mies.
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • W związku z powiększeniem floty firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, podejmie współpracę z Kierowcami kat. C+E.

      Siedziba firmy znajduje się w Radomiu, województwo mazowieckie.

      Więcej szczegółów udzielimy przy rozmowie telefonicznej. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

      В связи с расширением автопарка транспортная компания, занимающая устойчивые позиции на внутреннем и международном рынке, будет сотрудничать с Водитель международник CE

      Главный офис компании находится в Радоме, Мазовецкое воеводство.

      Подробности сообщим в телефонном разговоре. Если интересно, свяжитесь с нами.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pojazdów ciężarowych

      Wymagania

      • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych o DMC do 40 ton
      • prawo jazdy kat. C+E
      • karta kierowcy
      • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
      • świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95)
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • dokładność, odpowiedzialność
      • dyspozycyjność

      ТРЕБОВАНИЯ:

      • опыт вождения грузовиков DMC до 40 тонн
      • водительские права категории C+E
      • карта водителя
      • действующая медицинская и психологическая справка
      • сертификат профессиональной квалификации (код 95)
      • очень хорошая организация собственной работы
      • аккуратность, ответственность
      • доступность

      Oferujemy

      • pracę na zestawach: ciągnik + naczepa typu firanka
      • transporty bez wymiany palet
      • szybkie wyrobienie dokumentów wymaganych do podjęcia pracy (zezwolenie na pracę typu A - zaproszenie, świadectwo kierowcy - czerwony papier)
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • rzetelne przestrzeganie czasu pracy kierowcy (praca zgodna z tachografem)
      • flotę pojazdów (Mercedes Actros MP4, DAF XF 106)
      • pracę na trasach międzynarodowych w szczególności: (Niemcy, Francja, Benelux, Włochy)
      • pakiet internetu w UE
      • kontakt z rosyjskojęzycznymi dyspozytorami
      • miłą atmosferę i dobre warunki pracy (zawsze wysyłamy współrzędne GPS miejsca załadunku/rozładunku/stacji paliw)
      • system pracy do uzgodnienia

      МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

      • работа на составе: тягач + прицеп типа штора
      • Перевозка без замены поддонов
      • быстрое оформление необходимых для работы документов (разрешение на работу типа А - приглашение, водительское удостоверение - красная бумага)
      • трудоустройство по трудовому договору
      • надежное соблюдение рабочего времени водителя (работа по тахографу)
      • автопарк (Mercedes Actros MP4, DAF XF 106)
      • работа на международных маршрутах, в частности (Германия, Франция, Бенилюкс, Италия)
      • Интернет-пакет ЕС
      • связь с русскоязычными диспетчерами
      • приятная атмосфера и хорошие условия работы (мы всегда отправляем GPS-координаты места погрузки / разгрузки / автозаправочных станций)
      • длительность выездов до согласования

Pracodawcy w Radomiu