Czy to Twoja firma?

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI praca

Rawicz

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI. Nasze korzenie sięgają 1998 roku, kiedy to z pasji do smaków i jakości zaczęliśmy naszą działalność w malowniczym Rawiczu, sercu Wielkopolski. Od tamtego czasu, z zaangażowaniem i dbałością o każdy detal, rozwijamy się w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz prowadzenia barów.

Nasza firma to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej oferty, możemy zapewnić, że każdy produkt i usługa, które wychodzą spod naszych rąk, są tworzone z myślą o zadowoleniu klientów. Nasz sekret tkwi w prostocie, świeżości składników i autentyczności smaków, które są doceniane przez naszych klientów.

Mimo że nie przedstawiamy tutaj naszych wartości i misji, wierz, że każdego dnia działamy z przekonaniem, że to co robimy, ma realny wpływ na jakość życia naszych klientów i społeczności, w której żyjemy. Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa i z tego, że możemy dzielić się nim z innymi.

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI to nie tylko firma, to zespół ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Choć nie ujawniamy liczby naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu naszej firmy.

Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, które z biegiem lat wyrobiło sobie solidną pozycję na rynku. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, to nasze doświadczenie i zaangażowanie mówią same za siebie.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Rawiczu, aby osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI to więcej niż firma – to historia, która wciąż jest pisana każdego dnia przez nas i naszych klientów. Zapraszamy do bycia jej częścią!

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Praca alert - powiadomienia

Praca WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Siedziba główna

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: KONTAKT TELEFONICZNY z pracodawcą w celu ustalenia terminu rozmowy przez kandydata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawiczu