Czy to Twoja firma?

BREWICZ A.K. KANIEWSCY sp. j. praca

Rawicz

Witajcie w świecie smaków i aromatów, które tworzymy w BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA. Nasza historia zaczęła się w 2017 roku w malowniczym Rawiczu, gdzie z pasji do gastronomii i miłości do lokalnych produktów postanowiliśmy otworzyć miejsce, które szybko stało się sercem kulinarnej mapy Wielkopolski. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą wizją restauracji, gdzie każdy posiłek jest wyjątkowy i przygotowany z największą starannością.

Założycielami i duszą naszej działalności są Anna Małgorzata Kaniewska i Karol Robert Kaniewski, którzy każdego dnia dbają o to, aby brewicz był miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń gastronomicznych pozostaje niezmienne.

W naszych progach goście mogą oczekiwać nie tylko wyśmienitych dań, ale również przyjaznej atmosfery i obsługi, która sprawia, że każda wizyta jest niezapomniana. Jako firma rodzinna, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi gośćmi i lokalną społecznością, co przekłada się na osobiste podejście do każdego, kto przekroczy nasz próg.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas w Rawiczu, gdzie możecie sami przekonać się, jak smakuje zaangażowanie i pasja włożona w każdy element naszej restauracji. Do zobaczenia w BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA – gdzie każdy posiłek jest celebracją smaku i jakości.

BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rawicz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kelner/kelnerka

    BREWICZ A.K. KANIEWSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kelner kelnerka. Praca na sali i barze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawiczu