Czy to Twoja firma?

Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO praca

Rawicz

POSZUKIWANA OSOBA NA STANOWISKO:

INFORMATYK-SPRZEDAWCA/SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

GODZINY PRACY: 10:00-18:00 + 2 SOBOTY: 10:00-13:00

LOKALIZACJA: SKLEP KOMPUTEROWY W RAWICZU

WYMAGANIA:

1)     Wykształcenie: ŚREDNIE TECHNICZNE INFORMATYCZNE lub WYŻSZE

2)    Umiejętność diagnozowania i naprawiania komputerów PC oraz NOTEBOOKÓW

3)    Umiejętność instalacji, konfiguracji systemów operacyjnych oraz oprogramowania

użytkowego

4)     Umiejętność montażu URZĄDZEŃ WE/WY wraz z konfiguracją i potrzebnymi sterownikami

5)     Podstawowa znajomość konfiguracyjna SQL SERVER / FIREBIRD

6)     Ogólna wiedza na temat konfigurowania INTERFEJSÓW I URZĄDZEŃ SIECIOWYCH W LOKALNYCH SIECIACH KOMPUTEROWYCH

7)     Mile widziane uprawnienia do serwisowania KAS FISKALNYCH

8)     PRAWO JAZDY KAT B

9)     Kreatywne myślenie

10)  Samodzielność

11)  Łatwość nawiązywania kontaktów

12)  Kultura osobista

13)  Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

STABILNĄ PRACĘ NA UMOWĘ O PRACĘ – PEŁNY ETAT

ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO! najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Rawicz
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO!

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO!

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO!

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO!
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mariusz Nowak COMPUTER CENTER MAR2GO! - oferty archiwalne

  • INFORMATYK-SPRZEDAWCA/SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • POSZUKIWANA OSOBA NA STANOWISKO:

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: ŚREDNIE TECHNICZNE INFORMATYCZNE lub WYŻSZE
      • Umiejętność diagnozowania i naprawiania komputerów PC oraz NOTEBOOKÓW
      • Umiejętność instalacji, konfiguracji systemów operacyjnych oraz oprogramowania
      • użytkowego
      • Umiejętność montażu URZĄDZEŃ WE/WY wraz z konfiguracją i potrzebnymi sterownikami
      • Podstawowa znajomość konfiguracyjna SQL SERVER / FIREBIRD
      • Ogólna wiedza na temat konfigurowania INTERFEJSÓW I URZĄDZEŃ SIECIOWYCH W LOKALNYCH SIECIACH KOMPUTEROWYCH
      • Mile widziane uprawnienia do serwisowania KAS FISKALNYCH
      • PRAWO JAZDY KAT B
      • Kreatywne myślenie
      • Samodzielność
      • Łatwość nawiązywania kontaktów
      • Kultura osobista
      • Dyspozycyjność

      Oferujemy

      • STABILNĄ PRACĘ NA UMOWĘ O PRACĘ – PEŁNY ETAT
      • ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Pracodawcy w Rawiczu