Biuro Projektów SANMED

Czy to Twoja firma?

Biuro Projektów SANMED praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem polskiego rynku architektonicznego. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to Marek Janiszewski, nasz założyciel, postanowił przekształcić swoją pasję do projektowania w prężnie działające biuro projektów – SANMED. W 2015 roku, z radością i dumną tradycją, przekazaliśmy ster kolejnemu pokoleniu – moim synom, Maciejowi i Michałowi, którzy z nową energią i świeżymi pomysłami kontynuują misję ojca.

Jesteśmy zespołem 40 specjalistów, podzielonych na trzy branżowe zespoły, które łączą swoje doświadczenie i wiedzę, by tworzyć projekty, które nie tylko są estetyczne, ale i funkcjonalne. Nasza oferta to pełen zakres usług – od analiz przedinwestycyjnych, poprzez projekty budowlane, aż po nadzory i odbiory. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach budownictwa, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

W SANMED stawiamy na jakość i terminowość. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, a nasze projekty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów, zabezpieczając pomyślność ich inwestycji.

Elastyczność w działaniu i wsparcie naszych Inżynierów na każdym etapie projektu to nasza przewaga konkurencyjna. Rozumiemy, że każda inwestycja jest unikalna, a nasze doświadczenie pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać – od pierwszego szkicu aż po finalne realizacje.

W SANMED wierzymy, że nasza praca jest fundamentem dla przyszłych pokoleń. Dlatego też, każdy projekt traktujemy z szacunkiem i zaangażowaniem, aby był nie tylko trwały i bezpieczny, ale także aby służył społeczności i środowisku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – przestrzenie, które będą inspirować i służyć przez wiele lat.

Biuro Projektów SANMED najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Biuro Projektów SANMED

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Projektów SANMED

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Projektów SANMED

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Biuro Projektów SANMED - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Projektanta w Zespole Instalacji HVAC

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 8 000-12 000 zł / mies.
    • Gotowi na nowe wyzwania zawodowe i pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach z wykorzystaniem m.in. odnawialnych źródeł energii?
      Czy oprócz projektowania i otwartych ścieżek kariery, zależy Ci aby firma zapewniła Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilności, była transparentna i panował w niej dobry klimat?
      Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu!
      Biuro Projektów SANMED od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów. Wykonujemy projekty technologiczne, a także realizujemy sieci i przyłącza. Współpracujemy z wiodącymi Biurami Architektonicznymi i Deweloperami przy realizacjach m. in. dużych osiedli mieszkaniowych.

      Od wielu lat tworzymy miejsce pracy przyjazne Pracownikom, odpowiadające na ich potrzeby i dające perspektywy samorozwoju.

      Biuro Projektów SANMED to firma wielopokoleniowa – pracują z nami zarówno doświadczeni inżynierowie z kilkudziesięcioletnim stażem pracy w naszej firmie, jak i stażyści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem.

      Biuro Projektów SANMED to trzy zespoły projektowe: HVAC (11 osób), WOD – KAN
      (7 osób) oraz ELE (7 osób), dodatkowo nad procesami biznesowymi czuwa zespół administracji i zarząd.

      Zakres obowiązków

      • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji projektowej: projektów koncepcyjnych, budowlanych, technicznych, wykonawczych oraz przetargowych w zakresie instalacji HVAC
      • Prowadzenie nadzorów autorskich
      • Współpraca i koordynacja projektów z pozostałymi zespołami branżowymi
      • Uczestniczenie w koordynacjach międzybranżowych oraz spotkaniach z Inwestorami

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe - kierunkowe /np. Wydział Inżynierii Środowiska
      • Uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
      • Doświadczenie: min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych
      • Biegła znajomość programów branżowych (AutoCAD/ BricsCAD/Audytor OZC, CO, Ventpack, Instalsoft
      • Dobra znajomość prawa budowlanego, WT, Norm
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Odpowiedzialność, uczciwość, prawość, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie

      Dodatkowe atuty:

      • Znajomość programu Revit MEP
      • Znajomość języka angielskiego
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • terminowe wypłaty w transparentnym modelu rozliczeń
      • szacunek wobec wszystkich osób pracujących w zespole (to nasza jedna z nadrzędnych wartości biznesowych, którymi kierujemy się prowadząc nasz biznes)
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
      • pracę w systemie hybrydowym lub pracę stacjonarną na warszawskim Żoliborzu, tuż przy stacji metra (do uzgodnienia)
      • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, oprogramowanie projektowe,
      • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
      • możliwość nauki od doświadczonych Inżynierów pracujących w swoim zawodzie od kilku dekad
      • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
      • dodatkowe premie finansowe z tytułu udziału w zysku wypracowanego przez Spółkę
      • pracę przy ciekawych projektach

Pracodawcy w Warszawie