Czy to Twoja firma?

NIFCO KOREA POLAND sp. z o.o. praca

Żory

Jesteśmy Nifco Korea Poland, dumnym liderem w produkcji funkcjonalnych komponentów z tworzyw sztucznych dla motoryzacji. Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku w Świdnicy, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i osiągnąć nasz ambitny cel - być numerem jeden na świecie w naszej specjalności.

Nasza oferta to szeroka gama produktów, które znajdziesz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdów marek Hyundai oraz Kia. Specjalizujemy się w produkcji części kinematycznych, powertrain, fasteners oraz detali wykorzystywanych w układach paliwowych. W naszym katalogu znajdziesz także bogaty wybór części do kontroli ruchu, znanych jako Motion Control Devices (MCD). Wszystkie nasze produkty wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii wtrysku, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Jako część globalnej grupy Nifco Korea Inc., posiadamy spółki zależne w krajach azjatyckich, Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zasięgu. Zatrudniamy między 501 a 1000 pracowników, którzy są naszą największą wartością i codziennie przyczyniają się do sukcesu firmy.

Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość sprawia, że stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale także bezpieczne i niezawodne. Dzięki temu zyskujemy zaufanie naszych klientów i wyróżniamy się na rynku.

W NIFCO KOREA POLAND wierzymy, że nasza przyszłość jest tak samo obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy Cię, abyś był częścią tej podróży i razem z nami kształtował przyszłość motoryzacji.

NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdynia
  5. Katowice
  6. Rybnik
  7. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Inżynier przemysłowy

    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Raportowanie do prezesa w j.koreańskim, organizacja produkcyjnych procesów, opracowywanie dokumentacji procesowej, koordynowanie linii produkcyjnych, przygotowywanie dokumentów w j.koreańskim

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dyrektor działu sprzedaży i logistyki

    • Żory

      zarządzenie procesami sprzedaży, zarządzanie projektami dotyczącymi wprowadzania, usprawniania i utrzymania sprzedaży, analiza efektywności realizowanych procesów wraz z wdrażaniem działań doskonalących, raportowanie do prezesa w języku koreańskim

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane studia wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

  • Manager działu jakości

    • Żory

      - zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami przedsiębiorstwa oraz klienta
      - nadzór nad praca podległego personelu
      - zabezpieczenie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
      - identyfikacja problemów jakościowych, wdrażanie działańnaprawczych
      - przygotowanie analiz i raportów w języku koreańskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: mile widziane zarządzanie jakością, zarządanie i marketing
      • Inne wymagania: min. 2 lata na podobnym stanowiksu

      Oferujemy

Pracodawcy w Żorach