Czy to Twoja firma?

Fundacja Aktywni w Pracy praca

Warszawa

Witaj! Jesteśmy Fundacją Aktywni w Pracy, organizacją non-profit, która od 2009 roku z pasją i zaangażowaniem wspiera osoby z niepełnosprawnością w Warszawie. Naszym celem jest tworzenie możliwości dla naszych beneficjentów, aby mogli aktywnie uczestniczyć w rynku pracy i rozwijać swoje indywidualne ścieżki kariery.

Wierzymy, że każdy ma prawo do pracy, która przynosi satysfakcję i poczucie wartości. Dlatego też, nasz projekt „Aktywni w pracy” jest odpowiedzią na potrzeby osób z niepełnosprawnościami, które często napotykają bariery na drodze do zatrudnienia. Dzięki współfinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, możemy oferować kompleksowe wsparcie, które obejmuje doradztwo zawodowe, pomoc psychologiczną, warsztaty, staże aktywizacyjne oraz szkolenia dla pracodawców i pracowników.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią. Dzięki ich pracy, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, pomagając naszym beneficjentom znaleźć nie tylko zatrudnienie, ale i realizować się zawodowo.

Jesteśmy dumni z naszej misji i tego, co udało nam się osiągnąć przez lata działalności. Nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwalają nam na budowanie mostów między osobami z niepełnosprawnościami a rynkiem pracy, co przekłada się na realne sukcesy i zmiany w życiu wielu ludzi.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich, niezależnie od ograniczeń. Aktywni w pracy - bo każdy zasługuje na to, by pracować i rozwijać swoje talenty.

Fundacja Aktywni w Pracy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Fundacja Aktywni w Pracy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Aktywni w Pracy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Aktywni w Pracy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Aktywni w Pracy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fundacja Aktywni w Pracy - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepiku wewnątrz zakładowym

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Kompleksowa obsługa sklepiku w kilkuosobowym składzie
      • Obsługa sprzętów sklepikowo- bufetowych (opiekacz, piec do pizzy, kuchenka mikrofalowa)
      • przygotowywanie prostych przekąsek typu hot dog, zapiekanki itp.
      • dbałość o estetykę sklepiku oraz należytą ekspozycję
      • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego>utrzymywanie czystości w miejscu pracy i wykonywanie innych prac porządkowych na terenie i w otoczeniu sklepiku/bufetu
      • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymaganiami i zaleceniami kierownictwa firmy.

      Wymagania

      • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym (warunek konieczny)
      • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z aktualnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia.

      Oferujemy

      • Pracę w kilkuosobowym zespole
      • Szkolenie wstępne
      • Zatrudnienie na pełny etat w godzinach między 07:00 a 16:00
      • Umowa o pracę
      • Wynagrodzenie 3010 zł brutto

Pracodawcy w Warszawie