Lingua Nova sp.z.o.o

Czy to Twoja firma?

Lingua Nova sp. z o.o. praca

Warszawa

Lingua Nova jako Ogólnopolska Grupa Językowa powstała w 1991 roku z inicjatywny lektorów Szkoły Głównej Handlowej.

Filarami naszej działalności są szkolenia, tłumaczenia, egzaminy i audyty językowe. Prowadzimy także wynajem sal szkoleniowych w centrum Warszawy.

Nasze strony:

Lingua Nova sp.z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Lingua Nova sp.z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lingua Nova sp.z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lingua Nova sp.z.o.o

Siedziba główna

Lingua Nova sp.z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lingua Nova sp.z.o.o - oferty archiwalne

  • Do rozwoju marketingu internetowego firmy lingwistycznej

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozpoczęciem nowego projektu internetowego i wzmożoną potrzebą promocji usług tłumaczeniowych, szkoleniowych oraz wynajmu powierzchni szukamy dodatkowej osoby do naszego działu marketingu

      Szukamy OSOBY KTÓRĄ CECHUJE:

      • - pomysłowość i samodzielność;
      • - uporządkowanie;

      - znajomość programów Canva,, Wordpress,, Office - możemy podszkolić

      Zakres obowiązków

      Osoba w szczególności będzie odpowiedzialna za:

      • realizację strategii seo;
      • projektowanie nowych usług;
      • prace nad udoskonalaniem stron internetowych;
      • projektowanie w programie canva;
      • e- learning

      Wymagania

      • inicjatywa i umiejętność stawiania sobie celów;
      • znajomość podstaw seo;
      • znajomość podstaw wordpress lub canva;
      • mile widziane wykształcenie wyższe.

      Oferujemy

      • stabilną i różnorodną pracę etatową w godz 8- 16, 9 -17 ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym;
      • opiekę medyczną;
      • pracę w centrum Warszawy w firmie z prawie 30 letnim doświadczeniem;
      • dofinansowanie do kursów językowych;
      • dofinansowanie kosztów podróży do pracy;
      • szybkie zatwierdzanie prac przez przełożonego
  • Koordynator d/s szkoleń

    • Warszawa
    • W związku z rozwojem naszego działu szkoleń instytucjonalnych poszukujemy koordynatora d/s szkoleń którego głównym zadaniem jest organizacja nauki języków obcych w firmach i instytucjach

      • -regularny kontakt z Klientami w celu utrzymania odpowiedniej jakości obsługi projektów;
      • -pozyskiwanie wykonawców usług - trenerów;
      • -ustalanie stawek wynagrodzeń;
      • -wystawianie faktur za zrealizowane szkolenia;
      • -nadzór nad prawidłową realizacją kontraktu;
      • -proponowanie innowacji i ulepszeń w swojej pracy;

      Wymagania

      • - inicjatywa i samodzielność;
      • - doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem;
      • - umiejętność analitycznego myślenia;
      • - znajomość pakietu Office;
      • - terminowość i punktualność;
      • - umiejętność pracy w Zespole;
      • - doświadczenie w pracy biurowej/administracyjnej;
      • - doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń (Firm/Klientów).

      Oferujemy

      • - praca poniedziałek - piątek w przedziale godz 8-17 lub 9-17 do uzgodnienia;
      • -wynagrodzenie stałe + system premiowy;
      • - umowa o pracę;
      • - opieka medyczna;
      • - duża samodzielność;
      • - przejrzysty system wynagrodzeń;
      • - dofinansowanie do szkoleń językowych;
      • - gwarantowana ścieżka awansu/rozwoju zawodowego;
      • - praca w doświadczonym i miłym zespole w centrum Warszawy;

  • Specjaliste d/s obsługi klienta w sektorze szkoleniowym

    • Warszawa
    • Zatrudnimy osobę do biura obsługi Klientów i Trenerów . Osoba musi cechować się z jednej strony komunikatywnością, z drugiej zaś niezbędna jest skrupulatność i uporządkowanie. Osoba współpracuje z grupą trenerów oraz wyznaczonymi klientami. Obowiązki to zarówno rozliczanie klientów jak i również znajdowanie trenerów.

      - budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami

      - rozliczanie trenerów

      - dbanie o zasoby biblioteczne

      - współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów

      Wymagania

      - wykształcenie min. średnie

      - co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy biurowej

      - łatwość nawiązywania relacji i otwartość na ludzi

      - skrupulatność i uporządkowanie

      - język angielski na poziomie średniozaawansowanym mile widziany

      Oferujemy

      - umowe o pracę

      - stałe godziny pracy pomiędzy 8- 17

      - przejrzysty system wynagrodzeń i premii

      - możliwość przystąpienia do programu opieki zdrowotnej

      - praca w ścisłym centrum Warszawy

      - dofinansowanie w zakresie nauki języków obcych

      - możliwość rozwoju w firmie o zasięgu ogólnopolskim

Pracodawcy w Warszawie