Czy to Twoja firma?

Konspo praca

Bydgoszcz

Od ponad trzydziestu lat, nasza firma, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki, z dumą stoi na straży tradycji i innowacyjności w branży stolarki PCV i aluminiowej. Z sercem w Bydgoszczy, w samym sercu województwa kujawsko-pomorskiego, wyrosliśmy na jednego z największych producentów okien i drzwi w regionie, co jest dla nas zarówno zaszczytem, jak i zobowiązaniem.

Zatrudniając ponad 90 wykwalifikowanych pracowników, codziennie dążymy do tego, aby każdy produkt opuszczający nasze hale produkcyjne był synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu. Nasza oferta to nie tylko okna plastikowe i ślusarka aluminiowa, ale także systemy osłon zewnętrznych, parapety, moskitiery oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, które wzbogacają i chronią domy naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który pozwala nam na produkcję ponad 250 okien dziennie, a nasza powierzchnia produkcyjno-biurowa rozciąga się na ponad 4,5 tys. m². To właśnie tutaj, z dbałością o każdy szczegół, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i surowce od uznanych firm, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze okna i drzwi podróżują daleko poza granice Polski, z 30% produkcji eksportowanej do takich krajów jak Niemcy, Dania, Norwegia, Austria, Anglia i Irlandia. To świadczy o międzynarodowym uznaniu marki Konspo i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci z całej Europy.

Jesteśmy przekonani, że nasza zdolność do innowacji, połączona z tradycją i rzetelnym rzemiosłem, to klucz do sukcesu, który pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i umacniać naszą pozycję na rynku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy na co dzień cieszą się komfortem i bezpieczeństwem, jakie zapewniają nasze produkty.

Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki

Siedziba główna

Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Bielsko-Biała
  4. Głogów
  5. Wrocław
  6. Wschowa
  7. Grodków
  8. Jastrzębie-Zdrój
  9. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Konspo Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz Latos Zbigniew Gliniecki - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klientów niemieckojęzycznych

    Konspo
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:
      • Wspomaganie pracy regionalnych doradców techniczno-handlowych poprzez sporządzanie ofert handlowych i przygotowywanie zleceń produkcyjnych
      • Rozwój systemów do przygotowania ofert
      • Aktywna obsługa spraw bieżących Biura
      • Sumienne raportowanie z realizacji zadań

      Wymagania

      • Obligatoryjna znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej B2/C1)
      • Zmysł techniczny
      • Wysoki poziom odpowiedzialności i rzetelności
      • Wykształcenie min. średnie
      • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub na pokrewnych stanowiskach związanych z pracą z klientem (niekoniecznie w branży)
      • Samodyscyplina
      • Zamieszkanie w Bydgoszczy lub okolicach

      Oferujemy

      Co oferujemy:
      • Motywujące wynagrodzenie
      • Nowoczesne narzędzia pracy
      • Systematyczne szkolenia i przygotowanie do pracy na ww. stanowisku
      • Realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego

Pracodawcy w Bydgoszczy