Czy to Twoja firma?

SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia praca

Sieradz

W sercu Polski, w malowniczym Sieradzu, rozwinęliśmy naszą pasję do perfekcji w każdym szczególe – jesteśmy Schnee Polska, mistrzowie innowacji w produkcji rozwiązań związanych z drutem. Od momentu powstania naszego zakładu produkcyjnego w 2018 roku, nieustannie dążymy do bycia synonimem najwyższej jakości i rzetelności w naszej branży.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze kosze do zmywarek zdobią produkty wiodących na świecie marek AGD. Nasza oferta obejmuje zarówno modele standardowe, jak i te z segmentu premium, a także specjalistyczne rozwiązania dla zmywarek przemysłowych. Każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę, jest świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość i innowacyjność.

Nasza pozycja na rynku jest solidna – jesteśmy liczącym się na świecie wytwórcą, który zyskał uznanie klientów dzięki ekspresowej obsłudze, zgranemu zespołowi i sprawnej logistyce. To właśnie te elementy wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

W Schnee Polska wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Nasze podejście do produkcji łączy w sobie precyzję rzemieślniczą z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam na dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do świata Schnee Polska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Razem tworzymy przyszłość branży AGD, każdego dnia potwierdzając nasze zaangażowanie w doskonałość i innowacyjność.

SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia

Siedziba główna

SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia - oferty archiwalne

  • Operator maszyn/ pomocnik operatora ustawiacza maszyn

    SCHNEE POLSKA Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
    • Sieradz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i wyginania drutu, kontrolowanie jakości produkowanych elementów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanika, mechatronika, elektromechanika
      • Inne wymagania: Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku (mechanik, mechatronik, elektromechanik, ślusarz). Pracaw godz. 6-14, 14-22 ,22-6.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Sieradz

      Praca na produkcji, obsługa maszyn do cięcia i wyginania drutu, obsługa zgrzewarek, praca przy linii montażowej, pakowanie wyrobów gotowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracaw godz. 6-14, 14-22 ,22-6.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Sieradzu