Czy to Twoja firma?

NZOZ Rehabilitacja-Medyczna REH-MED praca

Sieradz

W sercu Sieradza znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów stają się rzeczywistością – to NZOZ Rehabilitacja Medyczna "REH-MED". Nasza przychodnia to oaza wsparcia dla osób potrzebujących profesjonalnej rehabilitacji ambulatoryjnej oraz specjalistycznych usług medycznych.

Nasza oferta to przede wszystkim rehabilitacja, którą realizujemy z pasją i zaangażowaniem zarówno w murach naszej placówki, jak i w ciepłej atmosferze domów naszych pacjentów. Rozumiemy, że każdy przypadek jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, oferując personalizowane plany leczenia.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie dziedzin medycznych, w tym w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, neurologii, psychiatrii dzieci i młodzieży, a także w radioterapii onkologicznej. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki.

W naszej przychodni znajdziesz poradnie rehabilitacyjne, neurologiczne, psychiatryczne dla dzieci i młodzieży, psychologiczne, neurologiczne dla dzieci, logopedyczną, pracownie USG, poradnie reumatologiczną, poradnię wad postawy oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Każda z tych poradni jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią ani misją, to nasze działania każdego dnia odzwierciedlają głębokie zaangażowanie w poprawę jakości życia naszych pacjentów. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z tego, że możemy być częścią społeczności Sieradza, oferując usługi, które pomagają ludziom wrócić do zdrowia i pełni sił.

W "REH-MED" wierzymy, że zdrowie jest najcenniejszym darem, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem zaufania, profesjonalizmu i troski o pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku drogi do zdrowia.

NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED" najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ratownik Sieradz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED"

Siedziba główna

Praca NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED" - oferty archiwalne

  • Ratownik wodny

    NZOZ Rehabilitacja-Medyczna "REH-MED"
    • Sieradz
    • pełny etat
    • Poszukujemy ratownika wodnwgo z uprawnieniami. Osoby zainteresowane prosimy o kantakt pod nr tel. 43 826 77 40

      Zakres obowiązków

      obowiązki ratownika WOPR

      • opieką nad basenem i centrum fitness,
      • obsługą i opieką nad Gośćmi korzystającymi z basenu oraz strefy fitness,
      • utrzymaniem porządku w miejscu pracy.

      Wymagania

      kurs ratownika plus aktualne KPP

      Oferujemy

      Opis

      Bezpieczeństwo, fitness i relaks - to według Ciebie możliwy mix?

      Pracuj z nami we Sieradzu!

      Czeka na Ciebie stanowisko:

      Pracownik Strefy Fitness - Ratownik WOPR

      JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:

      • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub o umowę - zlecenie,
      • jasne zasady współpracy
      • U NAS TO ZNAJDZIESZ - APLIKUJ!

      ZGŁOŚ SIĘ, A NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ(A):

      JEŚLI:

      • posiadasz uprawnienia ratownika WOPR (to warunek konieczny!),
      • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym, podczas weekendów,
      • umiesz nawiązać i podtrzymać kontakt z Gościem…

      TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

      Chcesz dowiedzieć się więcej, przyjść na spotkanie? Wyślij nam swoje CV, klikając w przycisk „Aplikuj teraz” – wypełniony formularz i Twoje CV trafią bezpośrednio do rekrutera! lub na adres reh-med1@wp.pl

Pracodawcy w Sieradzu