Czy to Twoja firma?

AQUA EKO praca

Sieradz

Od ponad trzydziestu lat AQUA EKO Sieradz jest synonimem innowacji i zaangażowania w dziedzinie ekologicznego uzdatniania wody. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to zdecydowaliśmy, że chcemy przyczynić się do poprawy jakości życia naszych klientów poprzez dostarczanie czystej i zdrowej wody. Już w 1996 roku z dumą wprowadziliśmy na polski rynek pierwsze systemy uzdatniania wody pitnej wykorzystujące przełomową technologię membranową.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale i kompleksowe rozwiązania. W naszym asortymencie znajdą Państwo dystrybutory filtrujące wodę, nano-jonizatory oraz stacje uzdatniania wody na cały obiekt, które są wynikiem naszej nieustannej pracy nad doskonaleniem technologii. Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na dostęp do czystej wody, dlatego też nasze systemy są projektowane z myślą o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów.

Nie ograniczamy się jednak do samej technologii. W AQUA EKO Sieradz stawiamy na kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko sprzedaż, ale i profesjonalne usługi serwisowe. Nasz zespół specjalistów zapewnia naprawę i konserwację maszyn oraz urządzeń, gwarantując, że każde z nich będzie służyło Państwu przez długie lata. Ponadto, oferujemy wsparcie w zakresie marketingu – od badań rynku, przez kampanie reklamowe, copywriting, public relations, aż po projekty graficzne i internetowy marketing. Wszystko po to, aby nasze relacje z klientami były nie tylko transakcyjne, ale przede wszystkim partnerskie i długotrwałe.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania wpływają na zdrowie i codzienne życie ludzi, dlatego też każdy krok w naszej pracy jest podyktowany troską o dobro naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że zaufanie, które nam Państwo okazujecie, jest wynikiem naszego zaangażowania i ciągłego dążenia do doskonałości.

W AQUA EKO Sieradz nieustannie pracujemy nad tym, aby być liderem w branży ekologicznego uzdatniania wody, zawsze podążając za naszą misją – dostarczaniem czystej wody, która przyczynia się do poprawy zdrowia i jakości życia. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie cieszą się krystalicznie czystą wodą.

AQUA EKO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instalator Sieradz
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy AQUA EKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AQUA EKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant HVAC

    SMART-HR
    • Łódź
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa AQUA EKO

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AQUA EKO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AQUA EKO - oferty archiwalne

  • Instalator/Serwisant

    AQUA EKO
    • Sieradz
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Praca dodatkowa w Sieradzu w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

      Zakres obowiązków

      • serwis urządzeń AGD
      • montaż urządzeń AGD

      Wymagania

      • prawo jazdy kat.B,
      • umiejętności typu "złota rączka",
      • komunikatywność,
      • dobry kontakt z Klientam.

      Oferujemy

      • samochód
      • telefon
      • przeszkolenie

Pracodawcy w Sieradzu