Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 sp. z o.o. praca

Biała Podlaska

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w produkcji betonu towarowego i prefabrykatów betonowych. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W 2014 roku nasza firma wkroczyła w nową erę modernizacji, kiedy to nowy, pełen energii zarząd przejął stery, wprowadzając świeżą perspektywę i nowoczesne rozwiązania.

Jesteśmy dumni z naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, która jest sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy możemy pochwalić się licznymi certyfikatami, które są potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług i produktów. Rozumiemy, że zaufanie, które budujemy wśród wykonawców i inwestorów, jest kluczowe dla naszego sukcesu i dlatego nieustannie pracujemy nad podnoszeniem wartości naszego przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko beton towarowy i prefabrykaty betonowe, ale także kompleksową obsługę, która obejmuje wsparcie na każdym etapie – od projektu po dostawę na plac budowy. Jesteśmy przekonani, że nasza infrastruktura i zaplecze kadrowe pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Stawiamy na rozwój, wzrost wartości przedsiębiorstwa i budowanie trwałego zaufania klientów. To nasze kluczowe wartości, które kierują nami każdego dnia. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, każdy projekt zrealizowany przy naszym udziale będzie sukcesem.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i kompetencjom. Razem możemy zbudować coś trwałego – zarówno w sensie dosłownym, jak i biznesowym.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Dyspozytor/ka z językiem niemieckim

    Solutions30 Wizytówka
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Lublin
    Dodana
  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE FD-3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Biała Podlaska
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie samochodu do jazdy, przewóz betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych, nadzór nad stanem technicznym samochodu, podstawowe czynności konserwacyjne auta
      (godziny pracy 7-15)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.C+E
      • Inne wymagania: dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, sumienność, komunikatywność, karta kierowcy, mile widzane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białej Podlaskiej