Czy to Twoja firma?

GOSPODARSTWO ROLNE praca

Biała Podlaska

Od ponad dwóch dekad, nasze gospodarstwa rolne - GOSPODARSTWO ROLNE Kuty w Mozolicach Małych oraz Pliczko GOSPODARSTWO ROLNE w Woźnikach - z dumą pielęgnują tradycję rolniczą, łącząc ją z nowoczesnym podejściem do produkcji i dystrybucji. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku, kiedy to z pasji do naturalnych produktów i miłości do ziemi, rozpoczęliśmy przygodę z kiszonkami. Od kiszenia kapusty i ogórków, przez rozwój oferty o biały barszcz, żur i buraki, aż po produkcję warzyw pod soki, które rozpoczęliśmy w 2015 roku, nieustannie poszerzamy nasze horyzonty.


Jesteśmy uznawani za jednego z liderów na rynku kiszonek, co jest dla nas zarówno powodem do dumy, jak i motywacją do dalszego rozwoju. Nasze produkty, takie jak niepasteryzowane, kiszone soki oraz bazy do zup, oleje tłoczone na zimno, mąki, kasze, ryże, makarony, nasiona, zioła, bakalie, miody, jajka oraz pieczywo, wędliny, sery i mleko kozie oraz krowie, są wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości żywności.

Stawiamy na naturalne składniki i tradycyjne receptury, jednocześnie dbając o poszanowanie środowiska naturalnego. Nasze produkty są wolne od sztucznych konserwantów, barwników, aromatów i zakwaszaczy, co gwarantuje ich autentyczny smak i najwyższą jakość. Rozbudowa zakładu i wprowadzenie nowoczesnej linii rozlewniczej o wydajności około 5 tys. butelek na godzinę świadczy o naszym dążeniu do innowacji i zwiększenia produkcji, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów.

Z dumą prezentujemy nasze produkty na rynkach międzynarodowych, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech, co potwierdza globalne zainteresowanie naszą ofertą. Dla wygody naszych klientów, oferujemy również sprzedaż internetową oraz sklep mobilny, dzięki czemu nasze wyroby są dostępne niezależnie od miejsca i czasu.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i tradycję jest tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie zdrową i naturalną żywność. Razem z nami odkryjcie prawdziwy smak natury.

GOSPODARSTWO ROLNE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy GOSPODARSTWO ROLNE

Praca alert - powiadomienia

Praca GOSPODARSTWO ROLNE

 • Blacharz - lakiernik

  GOSPODARSTWO ROLNE
  • Biała Podlaska
  • umowa o pracę
  Dodana
 • Pracownik fizyczny

  GOSPODARSTWO ROLNE
  • Biała Podlaska
  • umowa o pracę
  Dodana
 • Monter ociepleń

  GOSPODARSTWO ROLNE
  • Biała Podlaska
  • umowa o pracę
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GOSPODARSTWO ROLNE

Siedziba główna

GOSPODARSTWO ROLNE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GOSPODARSTWO ROLNE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Biała Podlaska
 3. Poznań
 4. Białystok
 5. Bielsko-Biała
 6. Trzcianka
 7. Lublin
 8. Belzyce
 9. Biłgoraj
 10. Tarnów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Białej Podlaskiej