Czy to Twoja firma?

XCS praca

Biała Podlaska

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy. Norenco Polska Spółka z o.o. to firma z tradycjami, które sięgają 1986 roku, kiedy to nasze skandynawskie korzenie zostały zasadzone w Norwegii. Od 1997 roku jesteśmy obecni na rynku polskim i europejskim, dostarczając naszym klientom profesjonalne rozwiązania w zakresie chemii czyszczącej. Nasze produkty, oparte na sprawdzonych norweskich recepturach, są synonimem najwyższej jakości, wydajności i troski o środowisko naturalne. Specjalizujemy się w produkcji marek własnych oraz podwykonawstwie, a także oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie wdrażania programów GHP/GMP, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezpiecznym i higienicznym środowiskiem pracy.

Z kolei XCS Construction Sp. z o.o. to nasza młodsza siostra, która od 2019 roku dynamicznie rozwija się w branży budowlanej. Z siedzibą w Białej Podlaskiej, skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych usług budowlanych i wykończeniowych "pod klucz". Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby nasze projekty były realizowane zgodnie z najwyższymi standardami i oczekiwaniami klientów.

W Norenco Polska i XCS Construction łączy nas pasja do tworzenia wartości i dbałość o każdy detal. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z tego, że możemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą z innymi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

XCS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy XCS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XCS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa XCS

Siedziba główna

Praca XCS - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny do wykonywania elewacji

    XCS
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Szukamy doświadczonych i samodzielnych ekip do elewacji.

      Zakres obowiązków

      • ocieplenie styropian / wełna,
      • tynkowanie,
      • malowanie elewacji.
      • Praca w Warszawie.

      Wymagania

      • doświadczenie w wykonywaniu elewacji min. 2 lata

      Oferujemy

      • wynagrodzenie miesięczne (w zależności od ilości zrobionych m2 na gotowo) 5000 - 8000 zł do ręki
      • jest Kierownik Robót pomagający na projekcie (on kontaktuje się z budową, organizuje materiały i narzędzia pracy)
      • pomagamy załatwić formalności dotyczące legalizacji zatrudnienia
      • dla stałych ekip: dofinansowanie kwatery, samochód, w ciągu dnia pracy są obiady

Pracodawcy w Białej Podlaskiej