Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Lipińska 11 01-833 Warszawa
NIP
1181262246
REGON
140331837
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
15.06.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacja i komunikacja

  • 58.11.Z Wydawanie książek
  • 58.14.Z Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 72.20.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim

Edukacja

  • 85.10.Z Placówki wychowania przedszkolnego
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

4.3

Na podstawie 5 ocen z Google.

Mateusz Chlebowicz

"Ogromne zaangażowanie kadry jest widoczne na każdym kroku. Pani dyrektor wkłada w przedszkole całe serce. Można tu zostawić dziecko ze spokojną głową i absolutną pewnością, że zostanie dobrze zaopiekowane."

2 lata temu

kasia sl

kasia sl

"A zanim tu trafiliśmy, nie wiedziałam, że przedszkole może być tak miłym miejscem. Dla dzieci, w tym także tych, które wymagają terapii (gorące pozdrowienia dla Zespołu Mruczankowego!), i dla samych rodziców (świetnie prowadzone i pomocne w wychowaniu dzieci zajęcia). Aż warto rozważyć pomysł, czy nie zostać rodziną wielodzietną i zostać z Wami na długo dłużej!"

5 lat temu

Maciej Nazarewicz

"Niesamowite miejsce, gdzie młody człowiek naprawdę ma okazję poznać świat ! Cudowna kadra, która dba o rozwój emocjonalny i intelektualny maluchów. Nie wyobrażam sobie, żeby moja córka dorastała gdziekolwiek indziej!"

7 lat temu

Magdalena Welik

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Zakopane
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak - oferty archiwalne

  • Pedagog Specjalny do Niepublicznego Przedszkola przy metrze Młociny

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 700-5 200 zł / mies.
    • Do nowootwartej placówki Mruczankowego Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego przy ul. Nocznickiego 29B w Warszawie (700 metrów od stacji metra Młociny) zatrudnimy Pedagoga Specjalnego.

      Zakres obowiązków

      Zależy nam bardzo, aby były to osoby, które chcą dołączyć do naszego Zespołu na dłużej i pracować z grupą dzieci zdrowych oraz z wysoko funkcjonującymi dziećmi z autyzmem.

      Wymagania

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Wsparcie drugiego nauczyciela
      • Stałą współpracę z całym Zespołem
      • Szkolenia podnoszące kompetencje
      • Pracę w małych grupach (max. 15 dzieci)
      • Pracę w systemie zmianowym, stały grafik
      • Pracę w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu

Pracodawcy w Warszawie