Czy to Twoja firma?

POL.SOLAR sp. z o.o. praca

Warszawa

POL.SOLAR zajmuje się rozwojem projektów wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Naszą misją jest rozwój bezemisyjnej energetyki i zmniejszanie śladu węglowego Unii Europejskiej. POL.SOLAR działa na rynku od ponad dwóch lat, ale już może się pochwalić portfelem ponad 200 MW elektrowni słonecznych oraz współpracą z liderami polskiego rynku fotowoltaiki.

POL.SOLAR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy POL.SOLAR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POL.SOLAR Sp. z o.o.

Mapa POL.SOLAR Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca POL.SOLAR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Business Development Specialist/ Młodszy specjalista ds. rozwoju projektów elektrowni fotowoltaiczny

    POL.SOLAR Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Wsparcie przy realizacji strategii pozyskiwania umów dzierżawy – obsługa platform społecznościowych, wsparcie w poszukiwaniu nowych partnerów do współpracy
      • Nawiązywanie kontaktu z właścicielami gruntów rolnych, na których będzie mogła powstać farma fotowoltaiczna – negocjacje i pozyskiwanie umów dzierżawy bezpośrednio i telefonicznie
      • Wykonywanie prostych analiz z zakresu dostępności i atrakcyjności gruntów do potencjalnej dzierżawy

      Wymagania

      • Jesteś chętny/a do nauki, samodzielnej i odpowiedzialnej
      • Nie boisz się negocjacji i sprzedaży przez telefon jak i osobiście
      • Posiadasz Prawo jazdy kat. B
      • Świetnie komunikujesz się z ludźmi
      • Masz doświadczenie w sprzedaży lub branży fotowoltaicznej (mile widziane), szukamy również osób bez doświadczenia

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowym sektorze zielonej energii (obszar dużych instalacji przemysłowych, nie indywidualnych)
      • Rozwój w ramach organizacji (możliwość awansu)
      • Praca w systemie hybrydowym (biuro + zdalnie) lub 100% zdalnie (konieczna dostępność na wyjazdy służbowe w Polsce)
      • Wynagrodzenie w systemie pensja stała + premia od pozyskanej umowy dzierżawy (prowizje bez górnej granicy)
      • Narzędzia niezbędne do pracy

Pracodawcy w Warszawie