Czy to Twoja firma?

Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich praca

Pszczyna

Witaj w Soleno, Twoim przewodniku po świecie niezapomnianych podróży i wyjątkowych wrażeń. Nasza historia rozpoczęła się 21 lat temu, kiedy to ja, Kasia, wraz z Marcinem, postanowiliśmy przekuć naszą pasję do odkrywania świata w profesjonalną usługę. Po dwunastu latach doświadczeń w branży turystycznej, nasze ścieżki połączyły się w jedno biuro agencyjne, które dziś z dumą nazywamy Soleno.

Jesteśmy liderem sprzedaży najlepszych organizatorów w Polsce, a nasza specjalność to organizacja podróży służbowych. Nasze biuro podróży, zlokalizowane w malowniczej Pszczynie, jest miejscem, gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie, a jego potrzeby i marzenia stają się dla nas priorytetem. Dzięki temu, nasze doradztwo jest nie tylko fachowe, ale przede wszystkim skrojone na miarę oczekiwań.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wyjazdy narciarskie, jak i wakacje w najpopularniejszych zakątkach świata - od słonecznej Grecji, przez tętniącą życiem Hiszpanię, aż po egzotyczną Tajlandię czy kolorową Kubę. Dzięki współpracy z najlepszymi na rynku, możemy zaoferować szeroki wybór wczasów i wycieczek, które wyróżniają się znajomością dalekich kierunków.

Jako właściciele, ja, Katarzyna Ścibich, i Marcin Wujec, zawsze stawiamy na jakość. To dla nas klucz do sukcesu i źródło zadowolenia naszych klientów. Nasze doświadczenie i wiedza są potwierdzone licznymi pozytywnymi opiniami, które są dla nas najlepszą wizytówką.

W Soleno rozumiemy, że podróż to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To przede wszystkim doświadczenia, emocje i wspomnienia, które pozostają z nami na zawsze. Dlatego też nasze podejście do każdego klienta jest tak osobiste - chcemy, aby każda podróż była nie tylko bezpieczna i komfortowa, ale przede wszystkim niezapomniana.

Zapraszamy do świata Soleno, gdzie podróże stają się pasją, a profesjonalizm i zaangażowanie tworzą niepowtarzalne historie. Razem odkryjmy kierunki, które na zawsze zmienią Twoje spojrzenie na świat.

Oferty pracy Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Soleno Agencja Turystyczna Katarzyna Ścibich
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w biurze podróży

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie