RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SPÓŁKA JAWNA

Czy to Twoja firma?

RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA sp. j. praca

Skoczów

W roku 1983 obecny właściciel firmy RETOS Transport, Marian Czapka usiadł za kierownicą swojej pierwszej ciężarówki i rozpoczął regularne krajowe przewozy towarów. Taki był początek przedsiębiorstwa UNITRANS, które w szczytowym momencie dysponowało 120 ciężarówkami. W latach 1991 -2010. Unitrans realizował międzynarodowy transport drogowy, korzystając z rad i doświadczeń czołowych zachodnich firm przewozowych.

Uzupełnieniem działalności było otwarcie Agencji Celnej w Skoczowie, co umożliwiło odprawy celne w oparciu o uproszczone procedury oraz magazynowanie towarów  na terenie Skoczowa.

Śledząc stale rozwój techniki transportowej – począwszy od narzędzi informatycznych i środków łączności a skończywszy na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych stosowanych w samochodach ciężarowych – Unitrans dbał o szybkie wdrażanie najlepszych rozwiązań. Dzięki stałemu monitorowaniu sytuacji na rynku Unitrans postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowanie kluczowych klientów i w roku 1998 zakupił pierwsze zestawy do przewozu pojazdów ciężarowych.

W  roku 1998 z przedsiębiorstwa wyodrębnia się  samodzielna firma spedycyjno- transportowa RETOS Transport. Od początku swojej działalności firma koncentruje się wokół specjalistycznych usług transportu pojazdów, realizowanych zarówno w kraju jak i w skali międzynarodowej. Transportowa działalność firmy mogła prężnie rozwijać się dzięki wykwalifikowanej kadrze wspierącej spedycję oraz zapleczu logistycznemu stanowiącemu magazynowanie samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Od ponad 20 lat RETOS Transport świadczy usługi z centrów dystrybucyjnych oraz fabryk do dealerów pojazdów ciężarowych oraz osobowych w całej Europie.

Usługi celno-magazynowe realizowane są w oparciu o place logistyczne w Skoczowie, Bieruniu oraz we Wrześni, jak również o Agencję Celną w Skoczowie posiadającą certyfkat AEO potwierdzający bezpieczeństwo magazynowanych i transportowanych pojazdów.

Oferty pracy RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Kraków
  6. Cieszyn
  7. Nysa
  8. Łódź
  9. Szczecin
  10. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Referent ds. Administracyjno - biurowych, Skoczów

    • Skoczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • RETOS Transport jest rodzinną firmą z 30 letnią tradycją w branży transportowej. Zajmujemy się transportem drogowym pojazdów osobowych, ciężarowych oraz specjalistycznych na terenie całej Europy. Możemy pochwalić się profesjonalnym i doświadczonym zespołem pracowników stale podnoszącym swoje kwalifikacje.

      Zakres obowiązków

      • Administracja dokumentacji środków transportu oraz kierowców
      • Administracja procesu jakości wykonywanych usług;
      • Kontrola obiegu dokumentacji
      • Współtworzenie polityki jakości firmy.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe;
      • swoboda w posługiwaniu się komputerem oraz znajomość pakietu Office;
      • min. jeden dodatkowy język obcy, biegle w mowie i piśmie, mile widziany język włoski;
      • umiejętności interpersonalne;
      • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę;
      • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
      • możliwość samorozwoju w miejscu pracy;
      • niezbędne narzędzia pracy;
      • świadczenia około płacowe.

      Nie boisz się wyzwań?! Chcesz pracować w młodym zespole? Zależy ci na swobodzie działania? Nie zwlekaj! Wyślij do nas swoje CV. Kto wie, może właśnie czekamy na ciebie?

Pracodawcy w Skoczowie