Czy to Twoja firma?

K7 PV sp. z o.o. SP.K. praca

Gdańsk

K7 PV SP. Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy K7 PV SP. Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K7 PV SP. Z O.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa K7 PV SP. Z O.O. SP.K.

Siedziba główna

Praca K7 PV SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - Fotowoltaika Pompy ciepła (podstawa + prowizja)

    K7 PV SP. Z O.O. SP.K.
    • Gdańsk
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • Witaj,

      Branża OZE przeżywa kolejną hossę!

      Niedorzeczne ceny opału, paliw oraz prądu w połączeniu z najwyższymi w historii dotacjami sprawiają, że ilość potencjalnych klientów rośnie w ogromnym tępie.

      Europejskie dyrektywy unijne nałożyły na nas obowiązek wymiany źródła ciepła na ekologiczne w ciagu kilku kolejnych lat...To ponad 6 mln gospodarstw domowych do obsłużenia!!!

      W związku z powyższym, zapraszamy dziewczęta i chłopców, kobiety oraz mężczyzn, do nowej grupy sprzedażowej w naszej firmie.

      Nie masz doświadczenia w branży?

      Nic nie szkodzi, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

      Wynagrodzenie miesięczne: 2 500,00 zł brutto + prowizja

      Spodobało Ci się nasze ogłoszenie? Zapraszamy na kawę i rozmowę rekrutacyjna!

      PS: Ty zrób pierwszy krok, a wspólnie zajmiemy się reszta ;)

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie klientów
      • Odbywanie spotkań sprzedażowych
      • Zawieranie umów z klientami

      Wymagania

      • Nieposkromionej chęci rozwoju osobistego
      • Realizowania wyznaczonych celów
      • Ambicji na ponadprzeciętne zarobki
      • Głodu wiedzy
      • Pozytywnego nastawienia
      • Prawa jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Komplet szkoleń z zakresu produktów OZE oraz wiedzy sprzedażowej
      • Opiekę dyrektora sprzedaży w „stawianiu pierwszych kroków”
      • Dostęp do firmowej aplikacji
      • Jasną ścieżkę kariery
      • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne Ci do pracy
      • Samochód służbowy
      • Własne miejsce w biurze o wysokim standzie w biznesowej dzielnicy Gdańsk Oliwa

Pracodawcy w Gdańsku