Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne PROMYKI praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad "Promyki" rozświetlają edukacyjne ścieżki najmłodszych mieszkańców Warszawy. Nasze przedszkole, zlokalizowane w sercu stolicy, jest miejscem, gdzie dziecięca ciekawość spotyka się z profesjonalizmem i pasją naszej kadry pedagogicznej. Od 2004 roku nieustannie dbamy o to, aby nasze przedszkole było bezpieczną przystanią, w której każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zdobywać nową wiedzę.

Jesteśmy dumni, że nasza placówka została wyłoniona w konkursie organizowanym przez Prezydenta m.st. Warszawy i cieszymy się, że możemy funkcjonować na zasadach przedszkola publicznego, co jest potwierdzeniem naszej wysokiej jakości usług i zaufania, jakim obdarzają nas rodzice.

W "Promykach" każdy dzień to nowa przygoda. Nasze wyposażenie, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, umożliwia dzieciom bezpieczne odkrywanie świata. Zajęcia, które oferujemy, są starannie dobrane i dostosowane do wieku oraz potrzeb naszych małych podopiecznych. Nauka języka angielskiego, rytmika, gimnastyka korekcyjna, czy logopedia to tylko niektóre z aktywności, które pomagają dzieciom w harmonijnym rozwoju.

Nie zapominamy również o kulturze. Koncerty muzyczne, teatrzyki, spotkania ze zwierzętami to wydarzenia, które wzbogacają program edukacyjny i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że takie doświadczenia są kluczowe w kształtowaniu otwartości i wrażliwości naszych przedszkolaków.

W "Promykach" każde dziecko jest jak mała iskra – jasna, pełna energii i gotowa rozświetlić świat swoją wyjątkowością. Zapraszamy do wspólnej podróży, na której wspieramy, uczymy i celebrujemy każdy etap dzieciństwa, tworząc wspomnienia, które pozostaną z naszymi wychowankami na całe życie.

Przedszkole Niepubliczne PROMYKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne PROMYKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne PROMYKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Niepubliczne PROMYKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Niepubliczne PROMYKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Niepubliczne PROMYKI - oferty archiwalne

  • Nauczyciel/ pomoc nauczyciela

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nauczyciela/ pomoc nauczyciela do kameralnego przedszkola na Białołęce.

      Zakres obowiązków

      Praca w małych grupach.

      Wymagania

      Wymagane wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów.

      Oferujemy

      Zatrudnienie na pełen etat.

Pracodawcy w Warszawie