TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Program poleceń pracowników

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Stanisława Żółkiewskiego 131/133 26-610 Radom
NIP
7962622903
REGON
673004643
KRS
0000277687
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
20.04.2007
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

4.2

Na podstawie 3 oceny z Google.

Weronika Strzelec

"Wysoko cenię współpracę z przedstawicielami tej firmy. Polecam!"

3 miesiące temu

Michał L

Michał L

"Bardzo miła obsługa ... Ochrona super i pomocną nawet z korzystania z prysznica"

3 lata temu

Rafal Nowacki

"Firma bardzo przyjazna dla kierowcy można stać i pałzować jest dostęp do wc i prysznica rozładunku od 7"

9 miesięcy temu

Krzysztof Duliban

"Bardzo fajni ludzie,spóźniłem się ma rozładunek było już późno ale miły Pan z ochrony pofatygował się wykonał telefon i udało się rozładować zadko to się trafia super"

rok temu

matysmatejmate

"Ochroniarz ma specyficzne poczucie humoru :) mały plac choć w sumie to noe przeszkadza przy załadunku (potrzebne dokładne dane co i gdzie mamy przewozić)"

6 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Radom
  2. Gdańsk
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Ślusarz/ Spawacz

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i zaangażowanie. Techmatik jest liderem w zakresie produkcji maszyn oraz form do kostki brukowej i wibroprasowanych wyrobów betonowych. Nasza marka rozpoznawalna jest w ponad 30 krajach na świecie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, aktualnie nasz zespół liczy ponad 350 osób. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasi pracownicy mają realne możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

      Ślusarz/Spawacz

      Zakres obowiązków

      spawanie metodą MAG 135

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MAG 135
      • aktualne uprawnienia na spawanie MAG 135
      • umiejętność czytania rysunków technicznych
      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      • wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne)
      • umiejętność wykonywania prac ślusarskich (szlifowania)
      • dokładność oraz zaangażowanie
      • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do cięcia gazami oraz plazmą
      • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność w działaniu, zaangażowanie
      • gotowość pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • zatrudnienie na pełen etat
      • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
      • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
      • atrakcyjny system wynagradzania
      • system premiowy
      • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
      • możliwość realnego rozwoju i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
      • przyjazną atmosferę pracy
      • możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawcy w Radomiu