Barber Shop Szczepański

Czy to Twoja firma?

Barber Shop Szczepański praca

Zgierz

Witaj w Barber Shop Szczepański, naszym wyjątkowym zakątku w sercu Łodzi, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem. Od momentu otwarcia naszych drzwi 11 lutego 2019 roku, z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby nasze usługi fryzjerskie i kosmetyczne stały na najwyższym poziomie.

Nasza lokalizacja przy ulicy Pomorskiej 565 stała się synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Jesteśmy dumni, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w każdy szczegół przekładają się na pozytywne opinie naszych klientów. To oni są naszą najlepszą wizytówką i motywacją do dalszego rozwoju.

W Barber Shop Szczepański łączymy tradycyjne techniki strzyżenia z najnowszymi trendami w branży, aby zapewnić Ci wygląd, który podkreśli Twój indywidualny styl. W naszym salonie znajdziesz szeroki zakres usług, od klasycznego strzyżenia, przez nowoczesne fryzury, aż po kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne. Każda wizyta u nas to nie tylko chwila relaksu, ale i pewność, że opuszczasz nasz salon z poczuciem pełnej satysfakcji.

Jesteśmy aktywni na rynku, co oznacza, że stale podążamy za zmieniającymi się potrzebami naszych klientów, jednocześnie zachowując to, co w naszej pracy najważniejsze – dbałość o detale i indywidualne podejście do każdego, kto nas odwiedza.

Zapraszamy do Barber Shop Szczepański, gdzie doświadczysz nie tylko mistrzowskiego cięcia, ale i atmosfery, która sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa. To tutaj, w przestrzeni stworzonej z myślą o Tobie, możesz na chwilę zapomnieć o zgiełku codzienności i po prostu oddać się w ręce naszych specjalistów. Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć historię piękna i stylu.

Barber Shop Szczepański najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Zgierz
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Barber Shop Szczepański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Barber Shop Szczepański

Mapa Barber Shop Szczepański

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Stalowa Wola
  3. Warszawa
  4. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Barber Shop Szczepański - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy fryzjera/fryzjerkę, barbera/barberkę do salonu w Zgierzu

    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 500-7 000 zł / mies.
    • Poszukujemy samodzielnego fryzjera/ fryzjerkę męskiego , barbera/ barberki do salonu w Zgierzu.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      - dbanie o reputacje salonu

      - miła obsługa Klientów

      Wymagania

      - profesjonalizm

      - punktualność

      - pozytywne nastawienie

      - chęć do pracy

      - kreatywność

      - samodzielność

      Oferujemy

      pracę w miłej i przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia. (%)

Pracodawcy w Zgierzu