Czy to Twoja firma?

NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak praca

Zgierz

Od ponad dwóch dekad, NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak z dumą służy swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza siedziba znajduje się w sercu Zgierza, skąd nieustannie dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości dla branży BHP.

Założeni w 2004 roku, z pasją podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie i uznanie wśród największych producentów odzieży roboczej. Nasza oferta to nie tylko szeroki wybór odzieży ochronnej i roboczej, ale także obuwie i ochronniki słuchu, a także inne wyroby specjalistyczne. Rozumiemy, że każde środowisko pracy wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i ochronę w każdych warunkach – zarówno w upalne lato, jak i mroźną zimę.

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które ułatwiają naszym klientom dbanie o bezpieczeństwo ich pracowników. Dzięki połączeniu usług związanych z BHP oraz profesjonalnym serwisowaniem odzieży, oferujemy pełen zakres obsługi – od wyboru odpowiedniego ubioru, po jego regularną konserwację i czyszczenie. To właśnie nasze zintegrowane podejście stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala nam wyróżnić się na rynku.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Każdego dnia staramy się być blisko naszych klientów, rozumieć ich potrzeby i dostarczać produkty oraz usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zbudowane relacje, zaufanie i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak. Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze środowisko pracy dla wszystkich.

NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NATARE Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renata Wasiak - oferty archiwalne

  • Magazynier-kierowca

    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w magazynie, realizowanie zamówień, przyjmowanie dostaw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Zgierz

      BHP, środki ochrony indywidualnej, obsługa klienta sklepowego, realizacja zamówień

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Zgierzu