Metrohouse Zgierz

Czy to Twoja firma?

Metrohouse Zgierz praca

Zgierz

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur nieruchomości i 1300 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką .

Metrohouse Zgierz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Metrohouse Zgierz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Metrohouse Zgierz

Mapa Metrohouse Zgierz

Siedziba główna

Praca Metrohouse Zgierz - oferty archiwalne

  • Agent nieruchomości

    • Zgierz
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy

      • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta

      • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości

      • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości

      • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z zespołem

      Wymagania

      + Komunikatywność

      + Pewność siebie

      + Dysypozycyjność

      + Efektywna organizacja

      + Chęć rozwoju

      + Wykształcenie średnie

      + Prawo jazdy kat. B ( mile widziane )

      Oferujemy

      + dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)

      + dedykowany system CRM do obsługi zleceń

      + szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą

      + szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami

      + jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu

      + bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

      + Umowa zlecenie lub b2b

Pracodawcy w Zgierzu