Czy to Twoja firma?

IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska praca

Mielec
IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska

Praca alert - powiadomienia

Praca IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska

  • Kelner

    IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska
    • Mielec
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Mielec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze w kuchni
      King Burger & Pizza na Pasażu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierowca kat. b

    • Mielec

      Dostarczanie zamówień do Klientów
      Wyjazdy na trasie Mielec-Kraków 3 razy w tygodniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Dośwadczenie w zawodzie kierowcy, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Pracodawcy w Mielcu