TN Poland

Czy to Twoja firma?

Truly Nolen praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy, wśród pulsujących arterii miasta, znajduje się nasza firma - TN Poland. Jesteśmy dumnymi przedstawicielami przemysłu spożywczego, a nasza specjalność to produkcja napojów bezalkoholowych, które codziennie orzeźwiają i dodają energii mieszkańcom stolicy i nie tylko. Od momentu naszego założenia, 31 marca 2020 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem świeżości i najwyższej jakości.

Z równym zaangażowaniem podchodzimy do sektora usług stróżowania, dbając o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów. Nasze usługi są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku, gdzie zaufanie i profesjonalizm stanowią fundament każdej współpracy.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to jednak każdy dzień naszej działalności jest pisany z pasją i zaangażowaniem, które są wizytówką naszej firmy. Jesteśmy młodzi, ale ambitni i gotowi na wyzwania, które niesie ze sobą dynamiczny rynek.

Nasze napoje bezalkoholowe to nie tylko produkt, to także obietnica radości i chwili relaksu w codziennym zabieganiu. Wierzymy, że małe przyjemności są kluczem do dobrego samopoczucia, dlatego każda butelka wychodząca z naszej linii produkcyjnej jest pełna zaangażowania i troski o detale.

Mimo że nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to jesteśmy przekonani, że nasze działania przemówią za nas lepiej niż jakiekolwiek statystyki. Każdego dnia staramy się być lepsi, a nasze produkty i usługi ewoluują, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W TN Poland wiemy, że sukces tkwi w detalu i ciągłym rozwoju. Nasza przyszłość jest pisana przez ludzi, którzy z nami pracują, przez partnerów, z którymi współpracujemy, i przez klientów, których codziennie obsługujemy. Razem tworzymy historię firmy, która, mamy nadzieję, będzie długa i pełna sukcesów.

Zapraszamy do świata TN Poland, gdzie jakość i zaufanie są fundamentem każdego działania. Dołącz do nas i przekonaj się, jak smakuje zaangażowanie.

TN Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy TN Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TN Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TN Poland

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
TN Poland
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rybnik
  3. Warszawa
  4. Kobyłka
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TN Poland - oferty archiwalne

  • Serwisant - usługi deratyzacji

    Truly Nolen
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 800-5 500 zł / mies.
    • W Trulynolen dokładamy starań, aby tworzyć optymalne środowisko pracy i dynamiczną kulturę firmową dla każdego, opierając się na naszych podstawowych wartościach.

      TRULYNOLEN.PL

      Poszukujemy Serwisanta współpracującego z dotychczasowymi klientami, świadcząc usługi w zakresie prewencji i kontroli obecności szkodników.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

      Prosimy o umieszczenie informacji o przetwarzaniu danych osobowych w CV:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TN Poland w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie usług deratyzacji i dezynsekcji (NIE wykonujemy oprysków wewnątrz pomieszczeń!)
      • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami firmy,
      • sporządzanie dokumentacji z realizacji usług.

      Wymagania

      Najlepszy kandydat to taki, który:

      • chce i lubi pracować z klientem,
      • posiada czynne prawo jazdy kat. B,
      • ma możliwość delegacji,
      • jest spokojny i lubi wyzwania oraz samodzielność w działaniu,
      • doświadczenie nie jest wymagane,
      • posiada obywatelstwo polskie, VIZA lub karta pobytu (dla obcokrajowców),
      • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

      Oferujemy

      • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
      • szkolenia branżowe
      • dodatkowe bonusy
      • możliwość nauki języka angielskiego
      • rozwój zawodowy
      • prywatną opiekę medyczną w Luxmed dla calej rodziny
      • samochód służbowy
      • przyjazną i wspierającą atmosferę
      • możliwość pracy i doskonalenia w prężnie rozwijającym się zespole

Pracodawcy w Warszawie