Cashhome Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Cashhome sp. z o.o. praca

Gdańsk

Witaj, nazywam się Cashhome i jestem twoim zaufanym partnerem w świecie finansów. Nasza podróż rozpoczęła się w pięknym Gdańsku, gdzie zakorzeniła się nasza główna siedziba. Od lat działamy w dynamicznie rozwijającej się branży usług finansowych, a nasza specjalność to wymiana walut online.

Z dumą przedstawiamy naszą flagową platformę - Liderwalut.pl. To tutaj nasze doświadczenie, które sięga ponad ćwierć wieku, łączy się z nowoczesnością i technologią. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy, kto potrzebuje wymienić walutę, może to zrobić szybko, bezpiecznie i co najważniejsze – po kursach, które są atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do tych na międzynarodowym rynku Forex.

Nasz zespół, choć niewielki, bo liczący od 2 do 10 osób, jest sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. W Cashhome wierzymy, że każdy klient jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Nasza praca to nie tylko transakcje, to budowanie relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że finanse nie muszą być skomplikowane. Dlatego nasza platforma Liderwalut.pl jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wszelkie procesy wyjaśniamy w sposób zrozumiały, unikając niepotrzebnego żargonu. Chcemy, abyś czuł się pewnie i komfortowo, zarządzając swoimi finansami.

Nasze wartości to transparentność, uczciwość i innowacyjność. Dążymy do tego, aby każda transakcja była dla Ciebie korzystna i abyś zawsze wracał do nas z uśmiechem. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów Cashhome i odkrycia nowego wymiaru wymiany walut online. Razem możemy więcej!

Cashhome Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Cashhome Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cashhome Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cashhome Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Cashhome Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. rozliczeń i obsługi Klienta

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Rozliczanie transakcji,
      • Zabezpieczanie pozycji na rynku walutowym,
      • Sporządzanie zestawień oraz raportów,
      • Kontakt telefoniczny z Klientami.
      • Kompleksowa obsługa Klientów firmy.

      Wymagania

      • Otwartość i komunikatywność,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • Znajomość arkuszy Excel,
      • Bardzo dobra komunikacja w pracy zespołowej,
      • Umiejętnośc organizacji pracy i określania priorytetów,
      • Rzetelność,
      • Uczciwość,
      • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości transakcyjnej.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę,
      • Dofinansowanie do kart Benefit Sport
      • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
      • Wolne weekendy ;)

Pracodawcy w Gdańsku