Czy to Twoja firma?

Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów) praca

Warszawa

Jesteśmy kancelarią komorniczą z siedzibą w sercu Warszawy, na Mokotowie. Nasza historia rozpoczęła się w październiku 2015 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić świeże spojrzenie na usługi prawne, specjalizując się w egzekucji sądowej. Od tego czasu, dzięki nowoczesnym technologiom i elektronicznym bazom danych, zyskaliśmy reputację jako kancelaria, która skutecznie odnajduje majątek dłużników i efektywnie realizuje postępowania egzekucyjne.

Nasze usługi są wszechstronne i obejmują windykację należności, zarówno pieniężnych, jak i niepieniężnych. Zajmujemy się sprawowaniem urzędowego nadzoru podczas licytacji, ustalaniem majątku dłużnika, eksmisjami oraz innymi sprawami związanymi z wykonaniem wyroku sądu. W naszej pracy wykorzystujemy intensywne czynności terenowe i elektroniczne zapytania do różnych rejestrów, co pozwala nam na zwiększenie efektywności i skuteczności egzekucji.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza kancelaria korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na szybkość i precyzję naszych działań. Mimo braku danych na temat naszych wartości czy misji, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze prowadzone z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rozumiemy, że egzekucja sądowa to proces wymagający nie tylko wiedzy prawnej, ale także empatii i zrozumienia dla sytuacji naszych klientów. Dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i gotowością do znalezienia najlepszego rozwiązania.

Chociaż nie możemy podać więcej szczegółów na temat naszej pozycji rynkowej czy stabilności finansowej, to zapewniamy, że nasza kancelaria jest solidnym partnerem, na którym można polegać w każdej sytuacji wymagającej interwencji komorniczej.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem znajdziemy drogę do rozwiązania Twoich problemów prawnych i finansowych.

Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów) najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów)

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów)

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Radca prawny

    Urząd Lotnictwa Cywilnego
    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Aplikant (praca w charakterze Strażnika Miejskiego)

    Straż Miejska m. st. Warszawy
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    Dodana
  • PSYCHOLOG

    AGENCJA WYWIADU
    • Warszawa
    Dodana

Mapa Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów)

Siedziba główna

Praca Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów) - oferty archiwalne

  • Referent

    Kancelaria Komornika Sądowego (Warszawa Mokotów)
    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      Kancelaria Komornika Sądowego
      (Warszawa Mokotów) zatrudni pracownika na stanowisku:ReferentWymagana:
      • znajomość programu Komornik SQL
      • minimum półroczne doświadczenie w rejestracji spraw egzekucyjnych
        oraz w sporządzaniu pism w toku postępowania.
      Poszukujemy osoby skrupulatnej i dynamicznej.

      Wymagania

      • Windykacja polubowna, sądowa, egzekucyjna
      • Obsługa zajęć komorniczych z wynagrodzenia za pracę
      • Procedury windykacyjne i egzekucyjne.
      • prawo egzekucyjne
      • postępowanie egzekucyjne
      • Egzekucje
      • egzekucje komornicze
      • wiedza prawna i doświadczenie w prowadzeniu windykacji komorniczej i nadzoru nad procesami upadłościowymi
      • SQL Komornik
      • Program Komornik Sądowy
      • Obsługa programu KOMORNIK SQL

Pracodawcy w Warszawie